2733
2734
عنوان

متولد مهر

702 بازدید | 29 پست

درود 

به عنوان پیش فرض 

عرض کنم که اعتقادی به اینکه مرد متولد فلان ماه با خانم بهمان ماه ,خوشحال خواهند بود در ارتباط احتمالی یا منفجر میشن ,ندارم

اما کنجکاو شدم اگر تجربه ای عینی داشتید در نزدیکان در مورد مرد متولد مهر با سایر ماه ها بفرمایید

پیشاپیش هم ممنون از پاسخ هم خجالت از همچنین تاپیک قرون وسطایی!

مرد مهر شوخه باهوشه معمولا آدم جدی ای نیست و خوشروهه بسیار منطقیه پاش بیفته غده در کل آدمی هس که ادم نمی تونه فراموشش کنه. مردهای مهر بیشتر دوست های خوبی هستن تا عاشق های خوب ... بیشتر دوست هستن تا عاشق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم مهر بود...عوضی تر از خودش نیست البته ببخشید

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2731
مرد مهر شوخه باهوشه معمولا آدم جدی ای نیست و خوشروهه بسیار منطقیه پاش بیفته غده در کل آدمی هس که ادم ...

عجب توصیفی 

پس جمع اضداد هستیم 

آیا نمونه ای دیدید از همین خصوصیات در فردی ?

2738

پسرم متولد مهر ماه ، خیلی بچه ی مهربون و مسئولیت پذیریه ،علاقه زیادی هم به کارای خونه وکمک به من داره ،به شدت هم اهل خرید کردن حتی خرید وسائل خونه و آشپزخونه حسابی ذوق می‌کنه 🥰

شاید بزرگ بشه اخلاقش عوض بشه ولی الان که ۹ سالشه این خصوصیت ها رو داره 🙃

«آدم ممکنه شادیشو به خیلیا بگه، ولی غم نه!غم آدم محرم میخواد»
انشاالله سلامت باشن و کمک خانواده در بزرگسالی ممنون از شما

لطف دارین 🌹

ببخشید به سوال که ربطی به تاپیک نداره میتونم اینجا بپرسم مربوط به ساز موسیقی که پسرم میخواد شروع کنه راهنمایی میخواستم

«آدم ممکنه شادیشو به خیلیا بگه، ولی غم نه!غم آدم محرم میخواد»
من مهرم و دقیقا با این دوتا ماه مشکل دارم😑چشم دیدنشونو ندارم اصلااا

عه چرا😂 من خردادیم ولی مهریا رو خیلی دوست دارم

چند جا خوندم  و به تجربه من اینجوری بود 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را.
2706