2733
2739

از علائم پریودی هم هست

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه از علائم پریودی هم هست

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2728

دلتو خوش نکن ایقد ماه قبل گول همین تیرکشیدن ودرد سینه خوردم که اصلا دیگه دلمو خوش نمیکنم

الانم ۲۵سیکل هستم ازصب تا الان دقیقا زیر ناف وکمی اطراف نافم درد میکنه وگرفته ولی اصلا دلم نمیخاد دل ببندم بهش

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
2738
آره من سینه هام به شدت درد میکنه و میسوزه  بیبی چکم امروز مثبت شد

وااااااایییییییی مثثثبببتتتت ششددددییییی

مبااااررکککههههه دختر ایشالا نی نی رو سالم بغل بگیری

التماس دعای ویژه

کجای سینت دقیق درد میکرد وازکی شروع شد بقیه علاعم هم بگو

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
إن شا الله ک به زودی مامان بشی عزیزم

ممنون گلم همچنین

وااااااایییییییی مثثثبببتتتت ششددددییییی مبااااررکککههههه دختر ایشالا نی نی رو سالم بغل بگیری التم ...

مرسی عزیزم این بار نوبت شماست گلم

همه جاش درد میکرد خیلی 

وقتی دست میزدم خیلی آزار دهنده بود 

زیر شکمم هم درد میکرد 

ترشحات هم داشتم 

نفخ هم داشتم

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
2706