2733
2739
عنوان

زمان مناسب برای بچه دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 949 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان مرسی از نظراتتون، اخه میدونین هم بچم تنهاس هم اینکه میگم ما که الان داریم سختی و بی خوابی می ...

به بدن خودت هم خیلی فشار میاد چون بدنت کامل برنگشته و بدنتو ضعیف می کنه 

واسه بچه اول هم سخته که قبول کنه مهر و محبت مادر به کسی دیگه 

اما بالای سه سال حتی خودشم کمکت می کنه و بهش محبت می کنه 

باز خوددانی

2728
دوست عزیزم بچت الان کوچیکه و از لحاظ بزرگ کردن خیلی خیلی بهت فشار میاد و اینم که من به چشم خودم زیاد ...

منم بخاطر همین میترسم که سنم بالاتر بره و بارداریم پرخطرتر بشه،

بچمم کلا به باباش وابستس اصلا زیاد سمت من نمیاد بخاطر همین میگفتم دومیم بیارم که اولی رو باباش نگه داره دومی رو من😅

فروش لباس های فانتزی و با کیفیت بچگانه با قیمت های استثنایی🤩

سلام عزیزم دیر نمی شه یک سال دیگه اقدام کن و قبلش سعی کن بچه اولت رو از پوشک بگیریش و جاش رو جدا کنی من دخترم مرداد ۴ ساله می شه و می خوام اقدام کنم ولی خیلی کوچیک سخت و این هم مهم که زایمان اول سزارین بودی یا طبیعی

خداوند از جایی که حسابش را نمی کنید به شما روزی می دهد
2740
بچه دوم زود هم به دنیا بیاد در حق بچه اول ظلم میشه . بزار یکم بچه اولت بزرگ بشه کامل بهش برسی یکم مس ...

اگخ بخوای زمونه رو در نظر بگیری کلا بچه اوردن اشتباهه، من خودم خیلی دیر برا بچه اقدام کردم ولی الان که بچه دارم دلم برا بچم میسوزه میگم تنها میمونه😔

اختلاف سنی پسرای من ۷ سالو نیمه من راضیم

یعنی پسر بزرگتون ۷ سال ونیم از دومی بزرگتره اونوقت خیلی تنها نبود تا اون سن ؟؟؟چطور مصمم بودین واسه اینکه سنش زیاد باشه؟؟

منم دلم میخواد همینطور باشه فاصله سنی بچه ام خودم ۲۳ سالم هست پسرم ۲۲ ماهش 

البته من خودم ۷ سال ازخواهرم بزرگترم ولی اصلا نتونستم باهاش ارتباط بگیرم تا امسال چون ن اون حرف منو میفهمید ن من حوصله ذوق های اونو داشتم واسم بچگانه بود خخخخ الان تازه باهم صمیمی شدیم 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
سلام عزیزم دیر نمی شه یک سال دیگه اقدام کن و قبلش سعی کن بچه اولت رو از پوشک بگیریش و جاش رو جدا کنی ...

من سزارین بودم یعنی مهمه😣

2706