2737
2739
عنوان

خیانت رو چه جوری معنی میکنید

207 بازدید | 17 پست

۱۳ سال پیش ازدواج کروم یه ازدواج از سر اجبار و فرار از شرایط بد اجتماع . شوهرم از روز اول منو تو خانواده ش خراب میکرد مثلا میگفت ما سطحمون به هم نمیخوره و ..

یا همیشه منو با همسر دوستاش مقایسه میکرد .الانم تو گوشیش پر فیلم و عکس مزخرفه ..حتی گاهی عکسای همکارای خانومش یا دوستای منو تو گوشیش سیو میکنه خسته شدم یا جورایی دارم زجر کش میشم دوست دارم جدا شم ازش ولی نمیدونم چی به سر بچه هام میاد ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم تو نباید بخاطر اینکه مادر هستی دیگه زنانگی خودتو فراموش کنی تو لیاقت بهترینا رو داری یکی ک رو چشاش بزارتت محبتت کنه همسر شما خیلی پرو شده که اینجور رفتار میکنه ...بچه هات کوچیکن؟

2738
میترسم من خیلی وابسته ام به وجود یه مرد تو زندگی واینکه اینده ی بچه هام چی میشه مطمعنا اینجا اینده م ...

پس بمون خودتو با کارا دیگه سرگرم کن

پس بمون خودتو با کارا دیگه سرگرم کن

اخه  زمینه ی افسردگی دارم چند سال پیش بخاطر همین رفتاراش حالم خیلی بد بود .الانم داره تکرار میشه نمیتونم تحمل کنم منو بعد این همه سال هنوزم مقایسه کنه

اخه  زمینه ی افسردگی دارم چند سال پیش بخاطر همین رفتاراش حالم خیلی بد بود .الانم داره تکرار میش ...

عزیزم گفتی دوتا بچه ۱۱و ۲ساله داری

شما که سالها از این مسئله در عذابی بچه دومت چی بود؟یا میگی از همون اول ازدواج اینجور بود همون بچه اول چی بود؟؟همون موقع جدا میشدی

ببخشید الان مسئولیت و اینده دوتا بچه با شماس نمیشه فقط ب خودت فک کنی

اره ۱۱ و ۲ ساله 

میدونم سخته تحمل کردن خودمم یه خانمم ولی الان بچه هات تو سن حساسی هستن بهت نیاز دارن اینهمه براشون زحمت کشیدی عزیزم

اگه بگم جدا شو میخای بچه ها رو بسپاری ب همچین پدر بیشعوری ک اگه ادم بود حداقل بخاطر بچه هاش اینکار نمیکرد

اینهمه میگیم بچه ها هار شدن بی تربیت شدن انموقعه پدر محترم خانواده گوشیش پر عکس خانم همکار.....ب کجا داریم میریم

بالاترین سرعت دنیا                                                سرعت رنگ عوض کردن آدمهاس...🙄
عزیزم گفتی دوتا بچه ۱۱و ۲ساله داری شما که سالها از این مسئله در عذابی بچه دومت چی بود؟یا میگی از هم ...

واقعا ....ولی برا دومی اینقدر اصرار و اصرار که مجبور شدم 

2706