2737
2734

یک حریم خاص بین خودتون قراربدین وزیادباهم صمیمی نشین

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا خواهرانه شما تازه عروسا هیچ وقت جلوی مجردا با شوهراتون شوخی جنسی نکنین هیچ وقت از رابطه هاتون جلوشون با بی شرمی و با آبو تاب حرف نزنین 

یه وقت خدای نکرده با این کارتون باعث به گناه افتادنشون میشین یا خدای نکرده باعث میشین بخاطر تنهاییشون اه بکشن 

یه روز خوب میاد😍
2731

سر مادرشوهرت اینا باشوهرت دعوا نکن تو دعواهاشونم اصن دخالت نکن

از اول هرجوری باشی شوهرت تااخر همونه

اصن نگو ب شوهرت اینو نمیخرم چون پس انداز کنمو فلان قشنگ بخر بپوش بزار عادت کنه شوهرت

خیلی خوشحالم نفرسوم رابطمون ثمره عشقمونه دخترمونه👨‍👩‍👧🧿

هیچوقت و هیچقوت لج نکن باهاش رفیق باش از نقطه ضعف هاش نزن هروقت دعوا شد ناحقی شد بهت جنگ کن نه دیدی شوهرت عصبیه میخاد سرتو خالیکنه سکوت کن هیچوقت دعواهاتونو به مادرت پدرت همسایه فامیل اطلاع نده نزار کسی بفهمه شوهرتو پیش مادرت بد نکن البته اویل زندگی خواه نخواه جنگ میشه چون هنو عادت نکردید به همدیگه ه  به مرور زمان عالی میشه

تاریخ99/9/9هیچی نمیخام 

تمام موارد درست بودن فقط مثل من ضعیف نباش

عیب خانواده تو پیش شوهرت نگوووو اشتباهی که من کردم تو نکن حتی اگه شوهرت خوبه عالم باش 

رلز دار باش 

دعواهاتون به خانواده ها نکیدصبر وتحمل داشته باش 

خیلی هم اجازه نده بهت توهین وبی ادبی کنه 

حرفی هم که میزنی پاش وایستا مثلا بگی شام درست نمکنم حداقل دوسه باری درست نکن 

وقتهای هم که قهر کردید سعی کن همش خودت پاپیش نذاری 

البته انشالله هیچ خونه ایی دعوا وجنگ وجدل نداشته باشن وهمه وهمه خوشبخت وخندون باشن

2740

از نظر روحی وابسته نشید و برای زندگی و پیشرفت اجتماعی خودتون برنامه داشته باشید حتی باشگاه رفتن یا مطالعه ی دوران مجردی رو متوقف نکنید و از همسر بت نسازید همه ممکن الخطا هستند. امید فقط به خدا باشه نه همسر و نه پدرومادر

هییییع مگه میشه؟!

من اگه عقل الانمواونموقع داشتم به حرف بابام میکردموزیادباهاش صمیمی نمیشدم

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

سعی کن توی زندگی گذشت داشته باشی و هیچ کس رو از پیش قضاوت نکن مثلا اگر اسمش مادرشوهر یا خواهرشوهر یا جاری یا...باشه شاید مادرشوهر شما مثل خیلی از مادرشوهرهای دیگه نباشه مهربون باشه قدردان باشه پس برای اینکه درمورد کسی قضاوت کنی فقط شخصیت اون طرف رو بسنج

بعدهم هرکسی توی زندگی ممکنه اشتباهاتی بکنه شمابه دل نگیر ولی اگر یه رفتار اشتباهی رو مدام تکرار کردن اون موقع باید حتما متناسب با رفتارشون واکنش نشون بدی چون به قول معروف میگن خوبی چو ازحد بگذرد نادان خیال بدکند اگر درقبال اشتباهات مداوم کسی سکوت کنی ،یه زمانی که  از دست اشتباهاتشون خسته بشی دیگه بهت اجازه نخواهندداد که اعتراض کنی چون عادت کردن که شما همیشه تابع باشی

به هیچ عنوان اجازه نده کسی بهت توهین کنه یا ناراحتت کنه اگر میتونی همون جا خیلی محترمانه بهشون جواب بده اگرنه یه جوری محترمانه بهشون بفهمون که ناراحتی 

درکل با هرکسی همونطور باش که باهات رفتار میکنه

ولی از اول با روی باز و خوب وارد یه خانواده بشو باهاشون گرم بگیر مهربون باش اگر اونها ادمهای خوب و بامحبتی هستن  و با یکم گذشت دوطرف میشه رابطه خوبی داشت ارتباطتت رو قطع نکن و اونها رو مثل خانواده خودت بدون

من اگه عقل الانمواونموقع داشتم به حرف بابام میکردموزیادباهاش صمیمی نمیشدم

واقعا حرفتون درسته منم عقل الانمو داشتم شوهرم اینقدر پرو نمیشد خداازش نگذره بی خق این روزای زندگیم داره زهر میکنه 

واقعا نباید زیادباشوهر صمیمی شد 

قبول کنن که ما شدن و من رو بذارن کنار،ظرفیت و مقدار گذشتشونو بالا ببرن،با شوهرشون دوست باشن،احترام همو در عین صمیمیت حفظ کنند

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
واقعا حرفتون درسته منم عقل الانمو داشتم شوهرم اینقدر پرو نمیشد خداازش نگذره بی خق این روزای زندگیم د ...

یکیم اینکه نبایدزیادمنتشونو بکشی 

2706