2737
2739

از اول عادت بدین براش مهم باشین هم خرج کنه هم محبت اگه ب هزار تومن عادت بدین ب اون عادت میکنه اگه ی میلیون ب اون محبتم همین طور

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حریم داشته باش

بی احترامی نکن

با طرفت معمولی باش

آتو نداشته باش

خانم باش تا بچه 

تقی به توقی نباش

مهربون در عین حال شاد

غیبت گو نباش

خبر چین نباش

فوش نده

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞
2731

آستانه ی تحمل رو درجه 100....صبر 1000 تن...گذشت به میزان لازم....مقایسه نکردن زندگیتون با دیگران بسیار زیاد...

من هنوز بچگی نکردم،ولی لباس بزرگسالی تنم کردند،اونم اشتباهی واسه ام دوخته بودند،تنگه برام،،حالام میخوان بزور لباس پیری تنم کنند..من هنوز همون دخترک5،6ساله ام،که  پای چرخ خیاطی مادرم مینشستم تا پیرهن جدیدمو زودتر بدوزه و بپوشم.چه ذوقی میکردم.من هنوز دلم مثل گنجشک کوچیکه،زود میشکنه و زودی هم با یه پفک آشتی آشتی میشه،،من داره موهام سفید میشه ولی هنوزم یه جوجه رنگی دلمو شاد میکنه.وقتی بچه هام بهم میگن مامان،وحشت میکنم،یعنی من کی اینقدر بزرگ شدم که بشم تکیه گاه دو سه تا وروجک..منو ببرین بدین به مامانم تا گوشه ی چادرش رو بگیرم و باهاش برم حرم تا برگشتنی برام بستنی بخره،من بچگیمو میخوام!!!
2740

یه جوری نباشه که بگی: ندانی قدر وقت ای دل مگر وقتی که درمانی!

خیلی از چیزایی که بهشون حساسید و کام خودتونو همسرتونو به خاطرش تلخ می‌کنید موضوعات بی‌اهمیتی هستن. سخت نگیرید. قدر خوشی‌ها و دو نفره بودن رو بدونید. 

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍

اگر از شوهرتون خوشتون نمیاد و بزور خانواده و آبرو و فامیل و ترس از طلاق باهم زندگی میکنین هییییییچ وقت بچه دار نشین چون یه روزی میرسه که دیگه نمیتونین تحمل کنین و  میگین کااااااااش بچه نداشتم و جدا میشدم

به نظرم بچه جاش فقط توی خانواده خوشبخته

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2706