2733
2734
عنوان

کسایی که نوزاد کوچیک دارن لطفا بیاید از نگرانی دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 20 پست
 دختر منم اینجوری شده بود دکتر گفت زخم زرده،بهش پماد داد،باید ببریش دکتر،ای کاش عکسش میفرستادی

چطوری بفرستم هرچی میزنم نمیشه 

اگه امضام رو دیدی لطفا برای سلامتی بچه هام صلوات بفرست😘🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای ببابا،حالا تلاشت بکن هر وقت گذاشتی منو لایک کن ببینم مثل دخترم شده یا نه

وقتی گزینه اضافه کردن عکس رو میزنم چیزی نمیاد یعنی وارد گالریم نمیشه که عکس رو بذارم

وقتی گزینه اضافه کردن عکس رو میزنم چیزی نمیاد یعنی وارد گالریم نمیشه که عکس رو بذارم

نمیدونم والا،حالا سعی کن حتما ببریش دکتر ،دخترمن صورتش دونه ی کوچولو میزد بعد دونهه دورش قرمز میشد و به مرور بزرگ و ازش لب زرد میومد دکتر گفت زخم زرده بهش یه ماد و دوتا شربت چرکت خشک کن داد الحمدالله خیلی بهتر شده

❤یه صلوات برای سلامتی کوچولوهام بفرستید❤
2728
نمیدونم والا،حالا سعی کن حتما ببریش دکتر ،دخترمن صورتش دونه ی کوچولو میزد بعد دونهه دورش قرمز میشد و ...

وای برای دختر منم همینطوره در حد یه عدس دورش قرمزه وسطش اندازه سوزن بازه و ازش اب زرده میاد بیرون روشم که دست میزنی سفته، برای شمام اینطوری بود؟ قبلا چند تا داشت رفتن الان ۲تا دراورده باز

وای برای دختر منم همینطوره در حد یه عدس دورش قرمزه وسطش اندازه سوزن بازه و ازش اب زرده میاد بیرون رو ...

اره واسع دختر منم همینطوره،نگران نباش عزیزم دکتر که ببریش زود خوب میشه،ولی اگر نبریش زیاد میشه دستش اگر بزنه روی زخمش بزنه جای دیگش اونجاهم میزنه

علتش اینکه یه فردی که صورتش تمیز نبوده بوسش کرده،یا چیز کثیفی دهنش کرده

❤یه صلوات برای سلامتی کوچولوهام بفرستید❤