2410
2553

دخترم ۷ماهشه امروز متوجه شدم روی دستش و صورتش یه سری برامدگی های قرمز زده، مثل نیش زدن پشه، از سرش یکم اب زرد رنگ خارج میشه خصوصا وقتی شیر میخوره و لپشو تکون میده لطفا کمکم کنید تو این اوضاع نمیتونم ببرمش دکتر میترسم، قبلانم اینطوری شده بود ۵ماهگی من فکر کردم بخاطر حساسیت به بادوم باشه اخه تازه شروع کرده بود به غذا خوردن، الان عکس میذارم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه امضام رو دیدی لطفا برای سلامتی بچه هام صلوات بفرست😘🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بادکترش تماس بگیر وبگو

اگه چیزمهمی باشه میگه بیارش

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2720
2714
بادکترش تماس بگیر وبگو اگه چیزمهمی باشه میگه بیارش

تو این اوضاع میترسم وسیله شخصی ام نداریم باید با تاکسی برم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه امضام رو دیدی لطفا برای سلامتی بچه هام صلوات بفرست😘🙏
تو این اوضاع میترسم وسیله شخصی ام نداریم باید با تاکسی برم

چاره ای نیس گلم الان تاکسی هاپوش زدن 

شماهم ماسک ودستکش استفاده کن

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2706