2733
2739

من یک زایمان طبیعی داشتم ۳ سال پیش

من واقعیت و میگم برای من نه شکل بیرونی واژن تغییر کرد نه تنگی و گشادی 😳😳😳

تعجب میکنم میگین شکلش عوض شده

بواسیر و خیلی از مشکلات دیگه ای هم که دارین مربوط به فشار وزن بچه در دوره بارداری هست نه زایمان 

ادبیات بعضی خانوم ها هم که خیلی عالیه 🙄🙄پس الان تمام خانوم های خارجی شدن غار چون همه جای دنیا زایمان طبیعی انجام میدن.

من خودم چون به شدت از طبیعی میترسیدم دلم میخواست سزارین بشم اما خورد به این قانون زایمان طبیعی اجباری و اجبارا طبیعی زایمان کردم، نمیدونم به دکتر هم بستگی داره یا نه اما برای من که واقعا فرقی نکرد شکل واژن و تنگی و گشادی.

البته شنیدم به ژنتیک آدم ها هم بستگی داره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سزارین خیلی سختتره؟؟؟

برا منم خیلی بد بود فقط خوشیم تو اتاق عمل بود بعدش تا یه هفته درد داشتم و زخمم عفونت کرد تا ده روز هر روز رفتم بیمارستان زخممو پانسمان کردم زجرکش شدم 

وزن اول 70😭وزن فعلی 64 💪 وزن هدف 55 
2731
اونجا که انداختنش رو سینم جیغ زدم این چیه توروخدا از رومن برش دارید من میترسم

😂😂😂😂

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.
به نظرم نگرانت هستن میگن سزارین کن آخه واقعا سخته اگر بدجنس بودن میگفتن باید طبیعی بیاری 

نمیگم بدجنسن ولی هرکس هر فکری داره دیگه نباید هی تکرار کنن و دم به ساعت بگن دکتر تو به درد نمیخوره!آدم بهش برمیخوره دیگه

اخه یه مدلی هستن که فکر میکنن هرچی پول بیشتر بدی بهتره!

درصورتیکه پول سزارین و طبیعی فرق آنچنانی نداره ولی دکتر اونا جوری ازشون میخواد پول بچاپه که واسه سزارین گفته نزدیک ۱۲میلیون توی بیمارستان دی میشه!هرماه هم نزدیک ۱تومن بیشتر خرج دارو و سونو و ازمایش میذاره روو دستشون!!!

من تاحالا این مدلیشو ندیده بودم والا!

2738

من سزارین کردم و تا زمانی که بیام خونه هیچ دردی منو اذیت نمیکرد ، درد و اذیت داشتم اما اصلا بهشون توجه نمیکرد تنها چیزی که منو تو زاینان اذیت کرد و قلبم رو به درد آورد رفتارهای پست مادرشوهرم و خواهرشوهرم بود که باعث شدن همه ش گربه کنم و با اون حالت به بچهم شیر بدم . ازشون نمیگذرم خدام ازشون نگذره. شاید ربطی به تایپیک نداشته باشه اما گفتم تا بدونین درد زایمان چیزی نیست

خدایا اونی رو که بی ارزشم کرد رو نمیبخشمش 

زایمان طبیعی بدون درد با بی حسی اپیدورال و وارد کردن داروی ضد درد از طریق لوله ای نازک به قسمت نخاع مادر انجام می‌شود. این نوع بی حسی، درد قسمت تحتانی بدن را از بین می برد.

اگر این روش در کشوری مانند ایران که آمار زایمان سزارین بالایی دارد همه گیر شود هم به نفع مادران است و هم به نفع نوزادان و در کل سلامت مادر و کودک را تا حد زیادی ارتقا می‌بخشد. اگر مادران در جامعه ما بدانند که زایمان طبیعی بدون درد هم امکانپذیر است، بسیاری از مادرانی که به علت فرار از درد طبیعی به سراغ سزارین می‌روند، به این روش روی می‌آورند.

بچه ها من شهریور زایمانم هست خیلی ترسیدم از پستاتون🤪🤪🤪🤪🤪

عزیزم نترس

خدا یک نیروی خارق العاده ای تو وجود ما زنها گذاشته که تا زایمان نکنی نمیفهمی چقدر قدرتمندی

مهم نیست بقیه چی میگن عزیزم خداروشکرکه بچت سالم بوده من بچم توشکمم مرده بودبعدشم که درش اوردن هرچی ا ...

من دیدم بچمو برا شما چند هفته اتفاق افتاد الان بچه داری؟

من طبیعی زایمان کردم ولی اینقدر که اون موقعی که گفتن بستری باید بشی زایمان کنی ترس نداشتم چون نوار ق ...

سلام عزیزم

وقتی گفتن بلافاصله بستری شدی؟بدنیا ک اومد گریه کرد دخترت؟

2706