2737
2734

وا خدایا نظرات خوندم. ریدم به خودم من هنوز توعقدم. وای خدا چه قدر زایمان سخته   پس😥😥😥. من فکرنکنم بتونم طاقت بیارم. میمیرم باور کنین😥😥

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم

بدترین چیزه زایمان اون معاینه هایه لعنتیشه😣اصلاحاظرم ده باره دیگه زایمان کنم ولی یه بارمعاینه نشم.

سخت ترین لحظه ام اون موقع اس ک وقتی فولی وآماده ای برای اومدن بچت تواوج دردات بایدزوربزنی 😰

در درون هـرانسـانی کـه مـی شناسـی ، انسانـی است کـه نمـی شناسـی !                                           پیج اینستاگرام : Mehrad_mahdavi98                                                                                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی زیاد درد داره ولی مادر شدن بیشتر از اون درد ارزش داره.

خدایی مادر شدن چی داره که این همه درد ارزش داره؟؟؟؟؟؟

من بچمو دوست دارم خدا حفظش کنه اما مادر خودمو ، پدرمو ، شوهرمومم دوس دارم مثلا برا ازدواج تحمل درد ارزش نداره؟ برا مادرشدن داره؟؟

خدایی درک نمیکنم یکم بهم توضیح بدین😭😭😭

وقتی صدام زدن رفتم تو اطاق عمل و گفتن بخواب رو تخت،،،،خیلی ترسیدم،،،،بچه اولمو بی حسی از کمر گرفتم که دکتر داشت به یه کارآموز یاد میداد دفعه اول خراب شد بار دوم که سوزن زدن تو مهره کمرم یه درد وحشتناکی گرفت خیلی بد بود،،،،زایمان دومم پامو کردم تو یه کفش گفتم باید بی هوش بشم دکتر هر کاری کرد من کوتاه نیومدم آخرش در حین بی هوشی خفه شدم کلا تنفسم قطع شد خدا بهم رحم کرد جون زنده در بردم

2731

درد  حشتناک زایمان طبیعی. خدا لعنت کنه هرکی رو که بهم میگفت دردش مثل درد پریودیه. هیچی دردی تو دنیا مثل زایمان طبیعی نیست. حاضر بودم بمیرم. فقط آرزوی مرگ داشتم. به اطرافیان میگفتم دعا کنید همین الان بمیرم.

2738
درد  حشتناک زایمان طبیعی. خدا لعنت کنه هرکی رو که بهم میگفت دردش مثل درد پریودیه. هیچی دردی تو ...

منم به خواهرم گفتم برو زایمان طبیعی خوبه

موقع درد کشیدن تو بیمارستان اینقده منو نفرین کرد نتونست طبیعی بیارش سزارین کرد

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم
من دوبار سزارین شدم هم بی حسی هم بیهوشی روتجربه کردم خدابخاد تیرماهم سزارین دارم شکره خدا راضی بودم& ...

کدوم بهتر بود؟بعد بی حسی کمر درد نداشتی؟

من دیسک کمر دارم.هرکاری میکنم دکترم قبول نمیکنه که با بیهوشی باشه.خیلی نگرانم

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

امان از اتاق ریکاوری و لرزه ای ک میگیری وبعدش

وقتی بی حسی اثرش میره تا ساعت ها درد وسوزشی داری ک تموم نمیشه در حالی که تو توان سانتی جابجا شدن یا تکون خوردنم نداری 

من ک دست خودم نبود خدا روصدا میکردم و وبی صدا ‌گریه میکردم

2706