2733
2739
من زایمان نکردم ولی سخت ترین لحظه زمانی بود ک خواهرمو میبردن ای سی یو دوقلوها تا 40روز پیش من بودن ا ...

اخخخخخخی😔😔😔😔اخه چراااا؟؟

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

سزارین بودم. اون لحظه که بهوش اومدم و دیدم شکمم خالیه.دردم داشتم. فقط پرسیدم بچه م حالش چطوره😢😢 احساس میکردم تنهاترین ادمم. تا بردنم دیدم خانواده م خوشحالن دیگه یه نفس راحت کشیدم که بچه سالمه

من خودم زایمانم رو دوست داشتم و نمیترسیدم فقط درد داره ترس نداره ب نظر من

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

زایمان دومم سراسر برام پر از خاطره بد هست وقتی دخترمو دیدم سفید بود با لبای قرمز اینقدر خوشحال شدم یه لحظه انگا دنیا رو بهم دادن بعد ۱۳ ساعت درد کشیدن خدا بهم دختر داده بود از خوشحالی دردامو فراموش کردم اما اون دختر فقط دو سال مهمونم بود هروقت روز تولدش میشه با خودم میگم الان اگر زنده بود تولد چهار سالگیش بود 😢

فقط وقتی بچه داشت دنیا میومد حس میکردم استخونام دارن از هم دیگه میپاشن 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2706