2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پرايمرشم بخر كه فوق العاده ميخوابه روي صورت

شما کدوم مدلش داشتین ؟ من رنگ نخودی دوس دارم نمیدونم این کرم پودر تن نخودی دغره نداره اخه من میخوام روشن نباشه برنز زرد روشن بشم تیره هم نه ها

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
شما کدوم مدلش داشتین ؟ من رنگ نخودی دوس دارم نمیدونم این کرم پودر تن نخودی دغره نداره اخه من میخوام ...

ببين يه مدل داره اويل فري، چون من پوستم خودش چربي و رطوبت داره مدل اويل فري رو خريدم ولي اگر پوستت خشكه يا براي سن ٤٠ به بالا ميخواي بخري از اونكه چربي داره بخر. همه تناژي داره خيالت راحت اتفاقا فكر ميكنم نخودي هم داشت، حالا يه چيزي، اول ببين تناژ پوستي خودت سرده يا گرم، بعد از روي همون انتخاب كن كه c بخري يا w ☺️ اگر تُناژ پوستت سرده سري c رو بخر اگر گرمه سري w بخر اگر هم خنثي هستي nبهترين گزينه است

2738
ببين يه مدل داره اويل فري، چون من پوستم خودش چربي و رطوبت داره مدل اويل فري رو خريدم ولي اگر پوستت خ ...

کدوم این تناژا زرد؟؟؟؟؟من پوستم مختلط یعنی یجور کرم پودر خیلی خشک رو صورتم خوبه اما پوسته پوسته دیده میشخپه .چربم میزنم ماسیده  البته یسری کرم پودرا خیلی فاقد چربین .حالا من نفهمیدم شما تیوپیش دارین ؟

کدوم این تناژا زرد؟؟؟؟؟من پوستم مختلط یعنی یجور کرم پودر خیلی خشک رو صورتم خوبه اما پوسته پوسته دیده ...

من تيوپي دارم عزيزم براي اينكه كرم پودر خيلي خوب روي صورتت بشينه اينو ميگم بهت فقط براي مجالس خاص و عروسي استفاده كن، اول مرطوب كننده بزن، بعد پودر بيك يا همون پودر شُل رو بزن روي براش و به همه صورتت بزن، من هدابيوتي  بنانا دارم، بعد اسپري فيكس يا همون فيكساتيو صورتت رو بزن من مارك نيكس دارم اما فِنتي بيوتي خيلي بهتره، صبر كن تا اسپري فيكس كاااامل خشك خشك بشه روي صورتت، بعدش پرايمر بزن باز صبر كن اينا كامل روي صورتت بشينن و جذب بشن و بعد كرمپودر رو بزن— بعد ديگه بقيه آرايشت رو بكن، اما براي روزمره خوب نيست ها، اگر خواستي جاي خاصي بري اينجوري بزن 

من تيوپي دارم عزيزم براي اينكه كرم پودر خيلي خوب روي صورتت بشينه اينو ميگم بهت فقط براي مجالس خاص و ...

اه چقد کار اینا من پول اسپری فیکس و پودر بیکو..ندارم بخپه زور یخپه پرایمر میتونم بگیرم مارکدخوب این کارا باعث میشه کرم پودر به صورت بخوابه ؟یا موندگار شه ؟چقد حرفخپه ای اوف

اه چقد کار اینا من پول اسپری فیکس و پودر بیکو..ندارم بخپه زور یخپه پرایمر میتونم بگیرم مارکدخوب این ...

آره خيلي خوبه كامل روي صورتت ميخوابه،  من با ٣ تا بچه ديگه وقت سرخاروندن هم ندارم خواهر، ولي آره يه موقعي حرفه اي بودم

من تيوپي دارم عزيزم براي اينكه كرم پودر خيلي خوب روي صورتت بشينه اينو ميگم بهت فقط براي مجالس خاص و ...

راستی کدوم تن زرد راجب همه کرم پودرا این یکی ؟

آره خيلي خوبه كامل روي صورتت ميخوابه،  من با ٣ تا بچه ديگه وقت سرخاروندن هم ندارم خواهر، و ...

خیلی ممنونم نگه میدارم بعدا بخرم انجام بدمش راستی کرم پودر مک مدل استدیو میکاپ چطوره

خیلی ممنونم نگه میدارم بعدا بخرم انجام بدمش راستی کرم پودر مک مدل استدیو میکاپ چطوره

من راستش از كرمپودر مك راضي نبودم

كرمپودر نوبا nuoba خوبه—ايدون خوبهidune— ايزادورا خوبه— پوپا هم خوبهpupa

2706