2733
2739

۲۱ عروسی جاریمه ی رو قبلشم حناشه .

لباس حنام قرمزه 

لباس عروسی نقره ای 

کاشت چ رنگی انجام بدم؟ 

خوبه اصلا ؟ محکمه؟ نشکنه

چ مدلی خوبه گرد مربع؟ 

مدل و عکس دارید بدید .

راستی راهی نیس موهامو ی رنگ قهوه ای موقت ی هفته ای کنم؟ 

خدایا ارزوی همه بنده هاتو براوورده کن 💝😊 و میون این همه بنده های خوبت یه نگاهم به منه نه چندان خوب بنداز🙈  و ارزوهامو براوورده کن 💙مثله همیشه که براوورده کردی و قدر ندونستم 🙈 اول از همه سلامتی و ارامش و عشق جاودانه به خوانواده ی کوچولوم ببخش🥰 و بعدم هم یه چاردیواری دنج و خوشگل که توش بی دغدغه خوشبگذرونیم 😊 ممنون😘🤩 . منتظرمااااااا 🙈هرچه زودتر لطفا😊خدایا به شوهرم خیر دنیا و اخرت بده و سایشو از سرم کم نکن .خدا همیشه همینقدر خوب و پاک نگهش دار . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ناخونام کاشت بود تا ھمین چند روز پیش که نشد برم ترمیم خودم تو خونه ریمو کردم 

ببین اگه نمیخوای لاک بزنی یا ژلیش کنی پودر ھلویی خوبه بی بی بومرم خيلی خوشگل و شیکه 

اگه میخوای که طبیعی باشه بگو با پودر سفید انجام بدہ 

بعد مدلشم به دست باید بیاد معمولا گلدونی و بالرین به همه دستا میاد مدلشم شیکه ولی خب باید بینی خودت کدوم دوست داری 

2731

من کاشت انجام دادم... بستگی به ناخن هات داره شکلش چی به دستت بیاد... بگو برات قرمز نقره ای لاک بزنه...رنو مو چطور انجام ندادی تا حالا برام عجیبه 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
من کاشت انجام دادم... بستگی به ناخن هات داره شکلش چی به دستت بیاد... بگو برات قرمز نقره ای لاک بزنه. ...

ن نامزدم گلی . رنک داعمی نمخام بزارم . یچی ک فقط عروسی تقیر کنم 

خدایا ارزوی همه بنده هاتو براوورده کن 💝😊 و میون این همه بنده های خوبت یه نگاهم به منه نه چندان خوب بنداز🙈  و ارزوهامو براوورده کن 💙مثله همیشه که براوورده کردی و قدر ندونستم 🙈 اول از همه سلامتی و ارامش و عشق جاودانه به خوانواده ی کوچولوم ببخش🥰 و بعدم هم یه چاردیواری دنج و خوشگل که توش بی دغدغه خوشبگذرونیم 😊 ممنون😘🤩 . منتظرمااااااا 🙈هرچه زودتر لطفا😊خدایا به شوهرم خیر دنیا و اخرت بده و سایشو از سرم کم نکن .خدا همیشه همینقدر خوب و پاک نگهش دار . 
2738
ن نامزدم گلی . رنک داعمی نمخام بزارم . یچی ک فقط عروسی تقیر کنم 

موهات رنگ نکن شیک تره...بزار تیپت برای اولین بار دخترونه بیاد...خیییلی خییییلی بهتره اینجوری

موهات رنگ نکن شیک تره...بزار تیپت برای اولین بار دخترونه بیاد...خیییلی خییییلی بهتره اینجوری

اوهومم باشه گلم .شینیون چی؟ 

بسته خوشم نمیاد 

اوهومم باشه گلم .شینیون چی؟  بسته خوشم نمیاد

باز خیلی قشنگ تره... فر... مثلا موهات اگه بلنده فر کنه ببره بالا... اگه کوتاه جمع کنه رو سرت فر ریز بریزه پایین و تو صورتت.. شینیون خطی هم باشه جلوی موهات