2733
2739
عنوان

سوسک ریز اشپزخونه وکابینت

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 47 پست
انقد بدم میاد که منی که چندسم میشد تادیدمش تو پله ها زود بادست گرفتمش فرار نکنه بره تو وسایلا 

سم چغندر بخر تمام خونتو سمپاشی کن ولی خودتو بچه ت تو خونه نباشین کارتنای کهنه تم بنداز دور سه روز بذار سم بمونه این سه روزم برو خونا مامان یا مادرشوهرت بعد سه روز برو خونه تو هنه جاشو با آب داغ داغ بشور خشک کن دوباره همین سم کامن بزن ریشه کن میشه

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام تاپیکتو که دیدم یاد چند سال پیش خودم افتادم که همه راههارو امتحان کردم و بیفایده بود از امحا گرفته تا آب و صابون و حتی از اینا که تلویزیون تبلیغ می کنه فکر کنم اسمش اچ دی بود ۳۰۰ تومن خریدم ولی بی فایده بود . تا اینکه همسایه مون گفت خمیر امحا بگیر . خریدم و طبق دستوالعمل خودش انجام دادم و بعد چند روز بدون دردسر همه نیست و نابود شدن انگار که از اول نبودن . خودمم باورم نمیشد که بایه خمیر ارزون قیمت از بین برن

2740
تو اتاق بچم هستن نمیدونم چجور بزنم برنداره

توی اتق بچه پشت کمد و پشت تختش بذار  سوسکا رو به سمت خودش میکشه . سمی هم اصلا نیست 

یعنی تاثیرش روی سوسکا هم از طریق سمیتش نیست یه تاثیر دیگه داره که یا دم رفته چیه

سلام وقت بخیر..شما اول باید ریشه سوسک رو پیدا کنید که از کجا میان؟؟

معمولا تو ام دی اف سکونت دارن..یا از چاه فاضلاب اشپزخانه که روشویی از زیر بهش وصل میشه و از بغل هاش درزش بازه میان....

یا محل تخلیه فاضلاب لباسشویی و ماشین ظرفشویی و کفشور اشپزخانه و.. و.

کفشور اشپزخونه ببینید درپوش توری داره؟ار نداشت براش تهیه کنید مقداری سوسک کش داخلش بریزید

یک تکه نابلون هم بذارید روش و در درپوش رو ببندید مسدودش کنید..

برای لباسشویی وماشین ظرفشویی اول باید قسمتی از لوله تخلیه شون  که به فاضلاب وصل میشن رو برسی کنید

با پلاستیک یا درپوش مخصوص فاضلاب خوب اطراف لوله فاضلاب لباسشویی و.. که داخل چاه رفت رو بپوشونید و مسدود کنید

ماده سوسک کش 1 لیتری تهیه کنید و داخل چاه و اطراف ورودی این لوله فاضلاب به چاه بریزید و بعد با پلاستیک و.. مسدود کنید

هم سوسک های داخل چاه از بین میرن..هم دیگر نمیتونند بیان بیرون..

2706