2733
2734
عنوان

شما باشین به هم نمیزنین نامزدی و?

| مشاهده متن کامل بحث + 2318 بازدید | 72 پست

نباید پنهان می کردن. به هم بزنین بهتره هم برای برادرتون هم برای اون دختر. چون دلسوزی یه مدتیه بعدش برادرتون میخواد یه عمر با این خانم زندگی کنه و چون عملا چنین چیزی ممکن نیست بعدها ممکنه اتفاقاتی پیش بیاد که برای خود دختر ضربه روحیش خیلی شدیدتر از به هم زدن الان باشه

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.
به خاطر یه مریضی بهم بزنید؟؟ گناه داره

بخاطر دروغش...چون چیز کوچیکی نیست و اینکه واقعا شرایط سختی برای همسر بوجود میاره، باید گفته میشد بعد دیگه قبول کردن شرایط به طرف مقابل بر میگرده ..ولی استارتر خیلی سخته ..

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا برادرم میگه ولش کنم بدتر میشه از طرفی دلبسته دختره شده

برادرتون یه مرد واقعیه . حالا که نمیتونه ولش کنه کمکش کنید که زندگی کنه 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
نباید پنهان می کردن. به هم بزنین بهتره هم برای برادرتون هم برای اون دختر. چون دلسوزی یه مدتیه بعدش ب ...

ام اس شدید حتی نمیتونه بچه داربشه این موضوع رو سخت کرده

پائیزک سابق هستم عضویت اول۹۷/۷/۴
2731
عزیزم🙁

اون موقع ته دلم راضی بودم که ردش کردم ولی الان میگم کاش باهمون ازدواج کرده بودم 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
نه بابا بعد یکسال بیوه میشدی که

این بهتر بود که با یه ادم که واقعا مرد بود ازدواج میکردم و بیوه میشدم بعد یه سال یا اینکه با یه نامرد ازدواج کردم و بعد یه سال طلاق ؟ 

از نظر منطقی باید باید به هم بزنید اما شرایط اون دختر نظر دادن سخت میکنه و اینکه ممکنه اوضاعش بدتر ...

مشاوره رفتن به برادرم گفت بخاطر دلسوزی میخای ازدواج کنی اشتباهه  ولش کن برادرم قبول نکرده

پائیزک سابق هستم عضویت اول۹۷/۷/۴
مشاوره رفتن به برادرم گفت بخاطر دلسوزی میخای ازدواج کنی اشتباهه  ولش کن برادرم قبول نکرده

چندسال دیگه برادرتون به فکر حرفهای مشاور میفته که دیگه دیر شده. تا آخر عمرش نمی تونه با این همسر و این بیماری کنار بیاد حتی اگه فرشته باشه

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.

همکار خودم با پسری ازدواج کرد که عاشقشم بود و خودشم قبلا هم تو نامزدی طلاق گرفته بود چقدر خوشحال بود که بهش رسید . خلاصه ازدواج کردن و ۱ بچه هم دارن ولی پسره ام اس شدید گرفت ..یعنی مجبور شد بره پیش مادر شوهر چون باید اونا بلندش کنن ..اخ دلم هم برای مرده کبابه هم دوستم ..میگه میترسن من جدا بشم اصلا بهم اطمینان ندارن ..خیلی خیلی مسائل بوجود اومده ..

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..