2733
2734
عنوان

خانما لطفا لطفا یه لحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 42 پست

اره بابا ما که پدرشوهرم خریدم پیچوندن خودش خرید 

اونم برات میخره وقتی قرار نباشه کسی خرج کنه

بعضی وقت ها به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنمکه این حجم وسیع بی عقلی و نفهمیچطور توی کله ای به این کوچکی جا شده !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هم وسایلی که پای اون بود هم چمدان عروس مثل لوازم آرایش و کل وسایلی که مربوط به خرید عروسه دیگه

عزیزم همه چی بستگی ب تو و شوهرت داره.اگه دوسش داری و باهم خوشبختید ولش کن.اخه چمدون ب چ درد میخوره؟درعوض توام ی سری چیزارو برا اون نخر.این ب اون در.تامام

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2728

عزیزم خیلیم کارخوبی کردی ازالان تا اخرعمر شوهرت موظفه هرچی نیازداری برات بخره مگه فقط همین یه باره .عزیزم به خاطر این چیزای مسخره وچشم هم چشمیا زندگیتو خراب نکن.من نه عقد داشتم نه عروسی نه خرید ولی الان خوشبخت ترین ازهمه ی دور و وریامم البته ببین شوهرت قدر شناس هست یانه من اونروزا شوهرم خیلی دستش تنگ بود والان خیلی ازم تشکر میکنه که درکش کردم و الان از هیچ چیزی برام دریغ نمیکنه.

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم.
اره بابا ما که پدرشوهرم خریدم پیچوندن خودش خرید  اونم برات میخره وقتی قرار نباشه کسی خرج کنه

نمیدونم والا الان که پدرشوهرم بیمارستانه من انتظاری ندارم تو این شرایط ولی فکرشو میکنم اگه بعدا نخره چی سرویس چوب و بقیه چیزا 

الان شاید سخت نگیره بعدا تا یه اتفاق بیفته هی میخاد بگه کاش از فلان خواستم ک حقم بود ب راحتی نمیگذشت ...

نه اخه یه سریا نگران حرف مردمن که انقد همه چیو سخت میگیرن من خودم دقیقا از همونا بودمو بخاطر ترسام از خیلی چیزا عقب افتادم دلم نمیخواد کسی مث من باشه

🚬💔
2738

سلام عزیزم درسته ک خوبه شرایط همسرتو درک کنی ولی ی چیزو هرگز فراموش نکن، اگه زیادی آسون و بدون هیچ خریدی بری سر خونت،ممکنه اونطور ک باید قدرتو ندونن، البته همه اینا بستگی ب شوهر و خانوادش داره، فقط اینو میدونم ک اگه از همون اول برای خودت ارزش قائل شدی، اونا هم برات ارزش قائل میشن، نمیشه اصلا خرید نکنی، میتونی خریدتو سبک‌تر بکنی

عزیزم همه چی بستگی ب تو و شوهرت داره.اگه دوسش داری و باهم خوشبختید ولش کن.اخه چمدون ب چ درد میخوره؟د ...

اخه من تمام و کمال هم جهیزیه هم خرید دادما حتی کت و شلوار رو با اینکه عروسی کنسل شد گرفتم همه چی هم بهترین مارک با بهترین جهیزیه کادو عروسی هم خانوادم خونه هدیه میدن

هم وسایلی که پای اون بود هم چمدان عروس مثل لوازم آرایش و کل وسایلی که مربوط به خرید عروسه دیگه

حالا اونا رو در طول زندگیت بخر 

اگر بتونی بری آتلیه عکس بگیری با لباس عروس خوبه

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
سلام عزیزم درسته ک خوبه شرایط همسرتو درک کنی ولی ی چیزو هرگز فراموش نکن، اگه زیادی آسون و بدون هیچ خ ...

خب الان چی بگم وقتی پدرش بیمارستانه بگم باید برام خرید کنی اخه ؟ درسته یعنی؟

2706