2733
2739
عنوان

خانما لطفا لطفا یه لحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آهان پس بیخیال  الان شرایط سختیه اگ خانواده حمایت نتونه بکنه اگ شوهرت دست و بالش تنگه فشار نی ...

اره بیچاره شوهرم دوماهه همش بیمارستان بخاطر پدرش حتی سرکار هم نرفته

اخه من تمام و کمال هم جهیزیه هم خرید دادما حتی کت و شلوار رو با اینکه عروسی کنسل شد گرفتم همه چی هم ...

ای بابا چقد هزینه کردید😕دلم برا بابات سوخت.اما بازم اشکال نداره.بالاخره شوهرته دیگه.اون ک نمیخواسته اینجوری بشه.خانوادت چی میگن؟

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2728
ای بابا چقد هزینه کردید😕دلم برا بابات سوخت.اما بازم اشکال نداره.بالاخره شوهرته دیگه.اون ک نمیخواسته ...

خانوادم همش میگن این هم جهیزیه دادیم خونه هم دادیم دخترتحصیل کرده هم دادیم مفت دخترمون بردن ولی بازم میگن اشکال نداره مخالفت نمیکنن اونارو درک میکنن

خانوادم همش میگن این هم جهیزیه دادیم خونه هم دادیم دخترتحصیل کرده هم دادیم مفت دخترمون بردن ولی بازم ...

خونه؟؟؟؟مگه خونه رو هم بابای شما داده؟

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2738
خونه؟؟؟؟مگه خونه رو هم بابای شما داده؟

من خونمو دادم اجاره قرار نیست تو خونه من زندگی کنیم تو خونه همسرم زندگی میکنیم البته خونه همسرم هم دست بساز بفروشه دو واحد به همسرم میرسه ما مجبوریم ۱۸ ماه تا بساز بفروش خونه رو آماده کنه خونه رهن کنیم

خب همسرم خودش هم خونه داره ولی پدر منم بهم خونه کادو داده

خداییش شوهرت چه کار خیری انجام داده ک تورو بدست اورده بااین خانواده.الهی ک خوشبخت بشی عزیزم.قدر خاتوادتو مخصوصا پدرتو خیلی بدون ک اینجوری سربلندت کردن.معلومه خودتم خیلی خانومی.ب نظرم با شرایطی ک پیش اومده فشار اوردن ب همسرت فقط اوضاع رو تشنجی تر میکنه.یکی از دوستای منم مث شما عقد کرده بود.الان رفته سرزندگیش و بعدا میخواد عروسی بگیره.ب نظرم شمام همین کارو بکن.اصلا با شوهرت شرط کن ک حتما عروسی  بگیرید.بعدم بسلامتی برید خونتون.وسایلی هم ک نخریده برات بگو خورد خورد بخره.من الان سه ساله ازدواج کردم خدایی هنو وسایلم کلمل نشده.منظورم اینه اول زندگی خیلی نیاز نیس همه چی داشته باشی.دلت خوش باشه کافیه.

خداییش شوهرت چه کار خیری انجام داده ک تورو بدست اورده بااین خانواده.الهی ک خوشبخت بشی عزیزم.قدر خاتو ...

مرسی عزیز دلم شما لطف داری ممنون از راهنماییت اره منم همینطور فکر میکنم از طرفی طولانی تر شدن عقد خوب نیست تو روابطمون تاثیر میزاره باید بریم خونمون از طرفی هم دلم نمیاد تو این شرایط فقط به فکر خودم باشم باید همینکارو کنم بگم بعدا وسایلمو بگیر عروسی هم نشد فوقش یه کلیپ میسازیمو عکس میگیریم

مرسی عزیز دلم شما لطف داری ممنون از راهنماییت اره منم همینطور فکر میکنم از طرفی طولانی تر شدن عقد خو ...

آفرین.خیلیم خوبه.دوست منم میخواد تو باغ خانوادگی زیر صد نفر دعوت کنه.البته خب شرایط پدرشوهر شما یکم فرق داره و صلاح نیست.امیدوارم همیشه از ته دل بخندی و خوشبخت ترین عروس دنیا باشی گلم.

آفرین.خیلیم خوبه.دوست منم میخواد تو باغ خانوادگی زیر صد نفر دعوت کنه.البته خب شرایط پدرشوهر شما یکم ...

مرررررسی 😘😘 همچنین آرزوی شادی روز افزون برای شما دوست خوبم