2737
2734
عنوان

سوال از پسرای سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 695 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واای اسی چند سالته ؟ انگار خیلی بچه ای ! 

بابا بی محلی که جواب ندی و ... معلومه داری ظاهرا دکری میکنی ! منظور از بی محلی تو این روابط اینه که سرت به کار خودت باشه و زیاد حواست به اون کیث نباشه ! واسه خودت بری بیای ، کار کنی و .... نه که مثلا پیام بده دیر سین کنی ! 

.
معذرت میخام...ی سوال دارم چرا مایلید پیشش باارزش دیده شید؟! چشمه خودش باید بجوشه وگرنه ب اندازه اق ...

اخه خیلی حس بدی دارم ، حس میکنم پیش خودش میگه این دختره هیچکسو نداره به من چسبیده .. میخوام این فکرو نکنه ، فک نکنه از اون دخترایی هستم که تو دسترسم

2738
اگه سوالی چیزی داشتی بپرس من جواب می دم 

اخه چطوری میتونی جواب بدی آدما ک شبیه هم نیستن...

من خودم دوست اجتماعی زیاد داشتم قبلا 

حتی اکیپ داریم تو دانشگاه ک پسر زیاده توش 

ولی بازم این موردی ک من دیدم خیلی عجیبه واسم ..اصلا نمیتونم ازش سر در بیارم    بخاطر همین رو مخه..هوف

این یه جوری بی توجهی کرد که من بفهمم ، احساس میکنم شانم اومده پایین ، اخه من به هرکسی محل نمیدم که ا ...

نمیدونم این چ اخلاقیه ما داریم

قهر کن تا بیشتر توجه کنن

مریض شو تا هواتو داشته باشن

بی محلی کن تا جذبت بشه

من اول بهش نخ دادم شانم اومده پایین بزار جیگرشو درارم ...

شاید کامنتم ناراحتتون کنه

ولی

چرا آدم برای کسی ک مال خودش نیست الکی ذهنشو درگیر کنه؟

رابطه رو میخایم تا هردو کنار ارامش حس خوبو داشته باشیم

چرا الکی خرابش مینکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همه ما روزای بد و خوب داریم

شاید روز بدش بوده

کسی هم اگ گفت اویزونین....اگ حرفشو خودتون باور دارین پس هستین

اگه نه پس شاید خیلی اهل معاشرت و گفتگو و...که باید ادمشو پیداکنین

میدونم حریم شخصیتون چقدر در روح و روانتون اثر داره پس تاپیک های خصوصی نمیام    عضو شدم چون:۱. یکسری سئوال بپرسم و زندگی شخصیمو بهتر کنم  ۲.دانشجوی پرستاری ام در حد توانم خوشحال میشم کمکتون کنم و دقت کنین؛اول تاپیکم مینویسم آقام تا اگه دوست ندارین نیاین و اگه مشکلی دارین با اومدن من توی تاپیکتون ممنون میشم بگین تا من نظرمو پاک کنم سریع تر  مشهدی ها دقت کنن روز های زوج آموزش صفر تا ۹۹ دیابت و رژیم غذایی و عادت های مضر افرادی که سابقه فامیلی دارن یا پره دیابت تشخیص داده شدن  رو بصورت کاملا رایگان در کلینیک ویژه دیابت بیمارستان قائم از ۸ تا ۱۵ ارائه میشه،برای تمرین هم نرس خانوم داریم هم نرس آقا....در پناه حق  
اخه خیلی حس بدی دارم ، حس میکنم پیش خودش میگه این دختره هیچکسو نداره به من چسبیده .. میخوام این فکرو ...

اتفاقا الان برگ برنده دسستونه

با بی توجهی شما متوجه میشه عین سابق نیستید.و دیگه ارزشی براتون نداره اون شخص...

البته ب شرطی ک واقعا بی توجه باشید ...

بازگشت به زندگی.https://abzarek.ir/service-p/msg/1827551
2706