2737
2734
🌸 زینب اولین نفر از خانواده‌اش بود که با حجاب شد. اولین نفر بود که چادر رو انتخاب کرد و چادرش باعث ...

الهی بگردم من اصلا نمی شناختمشون😭😭😭😭😭

ممنون عزیزم ان شااله به واسطه همین شهید حاجت روا بشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شهیدسعیدانصاری،شهیدمدافع حرم بودن من امروز بازندگیشون آشناشدم،مطمئنم هیچ وقت صحنه شوک دخترشون از دیدن پیکر کفن پیچ شده ی پدر شهیدش ازیادم نمیره،بمیرم برای دل حضرت رقیه که تواون سن کم سر بریده ی  پدرش رو جلوش گذاشتن

خدایا نگاهم به دستان توست،به اندازه بزرگیت آرزومیکنم ....
الهی بگردم من اصلا نمی شناختمشون😭😭😭😭😭 ممنون عزیزم ان شااله به واسطه همین شهید حاجت روا بشی

ممنون انشاءالله 

انشاءالله اون دنیا شفیع هممون باشن شهدا

مرد که خوب باشد، زن بی شک بهترین میشود؛ باور کنید! مرد زن را میسازد. پشت هر مرد موفقی، زنی است که خیالش از مردانگی مردش...جمع است....
2738
شهیدسعیدانصاری،شهیدمدافع حرم بودن من امروز بازندگیشون آشناشدم،مطمئنم هیچ وقت صحنه شوک دخترشون از دید ...

منم دیدم فیلمش رو تا چند روز حالم بد بود

الان میخواستم اینجا بفرستم نشد

کاش اونایی میدیدن که میگن مگه برای خانواده شون بد شد که اینا شهید شدن کلی پول میگیرن سهمیه دانشگاه میگیرن

یه لحظه بغض این بچه رو هیچی جبران نمیکنه

مرد که خوب باشد، زن بی شک بهترین میشود؛ باور کنید! مرد زن را میسازد. پشت هر مرد موفقی، زنی است که خیالش از مردانگی مردش...جمع است....
2706