2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نچ چرا بلید بشکنه

من یکی از فامیلام چهاردسالشه شوهرش بیست وشش

من و نامزدمم . من ۱۸ نامزدم ۲۴

دلداده علی اکبرم 💖. شیدای ابوالفضلم💟.مجنون حسینم❤.کنیز زینبم💞      الحمدالله.🤗.      میشه برای حاجت روایی شدنم یه صلوات فقط یه دونه بفرستی . مرسی😍

من و همسرم همسنیم

ربطی نداره خانوم به خودش برسه زود شکسته نمیشه

اتفاقا عالیه...

این حرفها چیه... خب تازه زن شکسته بشه...

تو همون زندگی شکسته شده دیگه... مگه مثل قدیمه که خانمها حداقل چهار تا بچه بیارند!!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2738
میخوره تفاوت سنبمون چقدر باشع؟

خیلی خیلی خوشگلی... ماشاءالله

کم سن هم نشون میدی. لااقل سه سال از شوهرت کوچیکتر نشون میدی

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
نچ چرا بلید بشکنه من یکی از فامیلام چهاردسالشه شوهرش بیست وشش من و نامزدمم . من ۱۸ نامزدم ۲۴

خب مثالایی ک زدی تفاوت سنیشون زیاده قاعدتا باید دوتا مثال میگفتی کم باشه😂😂

2706