2733
2739

که تجربش روداشتین وخوب بوده بگین بقیه هم استفاده کنن.ماسک یاحالا هرچیز دیگه ای .من ویتامین ای برای زیر چشم وسیاهی خوندم چندروزه میزنم بدنیست انگاری..ماسک ماست ونشاسته میزنم پوستو شاداب میکنه .ویتامین آد پمادش برای خشکی لب عالیه .

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔
یه ماسکی هست سر دوهفته کل جوشارو میبره عین برف میکنه خودم استفاده کردم صورتم خیلی سفید شدم

خب میشه اسمشم بگین

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب میشه اسمشم بگین

ببین اول ۴ قاشق اب خیارو با ۲ قاشق الوورا قاطی کن و شب موقع خواب بزن سر دوهفته سفید میشی البته جوشای زیر پوستی تم کامل از بین میره و اینکه خاک رس رو با گلاب قاطی کن خیلی عالیه بار اول تاثیر میگیری ولی هفته ای دوبار بزن چون تو پوست نفوذ میکنه و پوست رو پاکسازی میکنه و اب پوست رو میکشه و بعدش خیار بزار رو صورتت سفیدی تخم مرغ هم عالیه منافظ باز صورت رو میبنده 

یه ماسکی هست سر دوهفته کل جوشارو میبره عین برف میکنه خودم استفاده کردم صورتم خیلی سفید شدم

چییییییی؟؟؟؟

دوستان نی نی سایتی میگین دعاتون خیلی میگیره لطفا دعا کنید تا  مهر ۱۴۰۱ حاجتم بگیرم حاجتم نگرفتم 🙂
برای کم کردن منافذ پوست چه ماسک یا کرمی پیشنهاد میدین؟

من شنیدم ماساژ یخ خوبه

2738
ببین اول ۴ قاشق اب خیارو با ۲ قاشق الوورا قاطی کن و شب موقع خواب بزن سر دوهفته سفید میشی البته جوشای ...

مرسی عزیزم خاک رس برای چی خوبه؟

مرسی عزیزم خاک رس برای چی خوبه؟

خاک رس سفید میکنه پاک سازی میکنه و اگه با گلاب قاطی کنی صورت رو پر میکنه خاک رس سفید برای صورت معمولی و سبز برای پوست خشک و قرمز برای پوست چرب و جوش دار هستش

2706