2737
2739

منو شوهرم بیش از حد اختلاف داریم و دیگه همدیگه رو دوست نداریم واقعا به تهش رسیدم تا حالا چندین بار منو برده گذاشته خونه بابام برا طلاق بعد چند روز دیگه با تهدید برم گردونده منم مهریمو اجرا گذاشتم امروز دعوامون شد شدید و اونم طبق عادت همیشگی مادرشو آورد زنگ زد به بابام کلی بدو بیراه و بیا دخترتو ببر بعد زنگ زد داداشش اومد اونم گفت اگه طلاق میخوای مهریه ات رو ببخش اگه مهریه بگیری طلاقت نمیده منم گفتم من حق و حقوقمو میخوام گفت پس اومدی کاسبی مهریشو بده طلاقش نده گفتم به پس اینجوریه من اصلا طلاق نمیخوام ولی مهریمو میخوام اونم گفت برو بگیر برو بیست تا سکه تو بگیر چون من بیستا  اجرا گذاشتم البته تا حالا به روم نیاوردن که مهریه گذاشتم اجرا منم گفتم بیست تا نیست ۷۲تاست همشو میگیرم گفت برو بگیر بعد این داداشش میلیادر میگفت شده میلیارد خرج میکنم نمی زارم داداشم پاشو بذاره تو دادگاه منم گفتم قطعا شاید شما پول داشته باشی ولی منم خدایی دارم که می بینه مطمئنم اونم گفت ب و بگیر منم گفتم میگیرم و طلاقم نمیخوام همینجا زندگی میکنم بنظرتون خوب گفتم نمیخواستم نقطه ضعف نشون بدم ولی من طلاق میخوام بنطرتون شنبه برم حکم توقیف ماشینشو بگیرم و ممنوع الخروجش کنم و حقوقشو توقیف کنم و اگه بشه حساب های بورسیشو بنظرتون بد نمیشه 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خوب فکرکن اگر واقعا مشاوره نمیاد و قصدت مصرانه طلاق هست پس مهریه بگیر چون با مهریه اجرا گذاشتن حرمتا از بین میره و مهریه حق زنه اگر میخوای بگیری فقط اگر ماشین داره یا خونه یا حساب بانکی هرچه سریع تر تامین خواسته بگیر تا نتونه بره انتقال بده یا بفروشه

اگه قصدت جدا طلاقه برو مهریت رو بزار اجرا اگه کارمند دولت هست ۱/۴ سمت راست حقوقش میاد تو حسابت.‌

به چه حقی آدم‌میاره برات؟ اصلا به برادرش چه ربطی داره تو مهریت چقدره و برنامت چیه؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

چقدر داستان داشتی....اگه می خوای راحت بشی باید ببخشی بیای بیرون از زندگی ش...اگه فقر مالی داری بگیر...

به نظر من جون آدم با ارزش تره که بخواد تلف بشه.

زیبایی افکار زیبایی جهان است. یادبگیریم زیاد مطالعه کنیم و افراد خوب جامعه باشیم. طبیعت دوست باشیم و احترام بزاریم.
2706