2733
2734
عنوان

اگه شما دختر داشتين اسمشو چي ميزاشتين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 76652 بازدید | 1659 پست
معني مرصاد ميدوني جيه؟مرصاد نذار

یعنی کمین گاه دیگه مگه چیز بدیه 

فعلا از بچه بدم میاد دوست ندارم داشته باشم ولی عاشق اینم که یه پسر داشته باشم به نام کمیل بفرستمش مکه بهش بگم حاج کمیل😅😂

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسم پارمیس رو از بچگی دوست داشتم

اما برای دخترم نذاشتم چون مذهبی دوست داشتم و ارادت خاصی به ائمه دارم

مذهبی گذاشتم

❣️❣️❣️❣️❣️❣️حضرت علی علیه السلام میفرمایند: چه دارد آنکس  که خدا را ندارد ، و چه ندارد آنکس که خدا را دارد❣️❣️❣️❣️❣️😊😊😊
2731
من دلارام انتخاب کردم ولی همسرم ترنج دوست داره جفتمون گندم هم دوست داریم،به نظر شما کدوم بهتره؟

خاهرِ مادر بزرگ شوهرم اسمش ترنج بود

دوتا دیگ آدم خیلی مسن هم میشناسم ترنج هستن

گندم قشنگ تره

من اگه یه روز دختر دار شدم اسمی روش میزارم که هم تو بچگی بهش شخصیت بده هم تو جوانی و هم تو بزرگسالی .....چیه آخه الان اسمای عجیب و غریب میزارن رو بچه هاشون ....خیلی هم احساس میکنن که شیک و لاکچریه😐😐😐

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی
2740

تبسم اسم دختر گلمه..اگه یک دختره دیگه هم بیارم میزارم ترنم

ما چون دو دریچه روبروی هم..آگاه ز هر بگو مگوی هم....هر روز سلام و پرسش و خنده...هر روز قرار روز آینده..اکنون دل من شکسته و خسته اس...چون یکی از این دریچه ها بسته اس...نه مهر فزون نه ماه جادو کرد..نفرین به سفر که هرچه کرد او کرد.....

نسیم

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  

دلارام

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706