2737
2734
عنوان

اگه شما دختر داشتين اسمشو چي ميزاشتين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 76653 بازدید | 1659 پست
دو تا دختر دارم. اولی کوثر... دومی ثنا کوثر اعتراض داره از الان ک شیش سالشه😔 بنظرتون اسمش بده؟ خو ...

عزیزم این دوره و زمونه جای گذاشتن  اسمها یی مثل رقیه و سکینه و کوثر و ،،،نیست .من مخالف اسمهای مذهبی نیستم .ولی  بچه ها تو مدرسه پیش دوستاشون واقعا اذیت میشن ‌. اونم بچه های جدید که واقعاااا گودزیلان . اگه میتونی اسمشو عوض کن .  

خواهر من ۳۳ سالشه،اسمش صدیقه هست . هنوزم که هنوزه میگه این چه اسمیه رو من گذاشتین . اسم خیلی رو اعتماد به نفس ادم تاثیر داره . 

همیشه پسمانده گرگ را سگها می درند .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنون مهربون.واقعا راستشو بگو به دلت نشست؟؟؟🤔🤔🤔

بدون تعارف آره قشنگه 

اسم زیباییه ولی علاوه بر زیبایی من برای اسم خیلی برام مهمه که خاص باشه و کمتر شنیده شده باشه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2740
عزیزم این دوره و زمونه جای گذاشتن  اسمها یی مثل رقیه و سکینه و کوثر و ،،،نیست .من مخالف اسمهای ...

دقیقااااا درست میگین ،منم اسمم مذهبی بود ،خودم قرطی😌😌😌خیییلی خجالت میکشیدم ،اخرش عوض کردم 

........دین من انسانیت است.........
اره.واقعا منم اسمای تکراری دوست ندارم.۰😐😐😐

ولی اسم قشنگ را روی هوا می برند 

بعد از یه مدت فراوانی‌ش زیاد میشه 😅

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
♥️سلام♥️ 😍حلما😍

سلام عزیزم حلما لقب حضرت زینبه و خیلی امروزی و قشنگه به نظرم در کنار این اسم سِلما هم خیلی قشنگه یعنی سجده کننده بر کعبه 

برای خوش بخت شدنم یه صلوات مهمونم کنید ❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘 
عزیزم این دوره و زمونه جای گذاشتن  اسمها یی مثل رقیه و سکینه و کوثر و ،،،نیست .من مخالف اسمهای ...

چرا خواهرتون عوض نمی کنند 

الان سی و سه  سالشه تا هشتاد سالگی می خواد عذاب بکشه 

بره ثبت احوال الان عوض کردن اسم راحت شده 

2706