2737
2739
عنوان

اگه شما دختر داشتين اسمشو چي ميزاشتين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 76652 بازدید | 1659 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چند سالشه؟ کاش یه چیز دیگه میذاشتی اسم ماشینه

5سالشه اون موقع من گذاشتم ماشینش نبود معنی قشنگی داشت  به معنی سیمرغ الان آسنا هم اسم ماشینه و اسم زن حضرت یوسفه خیلی ربطی نداره به ماشین و این چیزا تلفظ و معنی اسم برام مهم بود

💓دوست خوبم امضامودیدی برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستید💓
2740
ببخشید بنظرت زیادی سنگین نیستن چون این اسامی بیشتر  برای خانمای سن بالا و زمانای قدیم استفاده م ...

اولین معیارم خوش معنا بودنش بود

و اینکه وقتی بزرگ شد ، به صاحب اسمش افتخار کنه

وقتی هم بزرگ شد ، وقتی صداش میزنن یه ابهتی توی اسمش باشه 

ضمن اینکه قرار نیست تا اخر بچه بمونن . بالاخره بزرگ میشن .

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
باران دریا ساحل صدف مروارید

ابرو باد و مه خورشید و فلک😂😂😂

میشع برای کنکور ارشد من دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنین؟ برای رسیدن منو عشقم ام بهم و خوش بختی مونم یکی دیگه بفرستین بوس😘😘😘 خدایا من غیر تو هیچ کس رو ندارم هوامو داشته باش 
از اسم خورشید خوشم میاد نمیدونم  بزارم رو دخترم یا نه🤔

نه تورو خدا 🤦‍♀️ اسم زن همسایمونه ۷۵ ساله اس خیلی قدیمیه

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2706