2733
2734
عنوان

اگه شما دختر داشتين اسمشو چي ميزاشتين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 76651 بازدید | 1659 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اسمش رو میذاشتم بِهین یعنی بهترین وبرگزیده واینک بدونید اسم ومعنیش خیلی روی افرادتاثیر میزاره اسم خودمم همینه همیشه اسم موفقی هستم ازدیدمردم همیشه بهترین هستم🤗

2740

وقتی ماهین بذارید همون مهین صداش میکنن😒

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.

(نازنین عبدالله)😒اسم دو کلمه ای دوست دارم هم به روزه هم خداپسنده هم قدیم پسند هم ناز داره هم ابهت...

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
مرسی اخه جدیدایهم گفتن قدیمی شده خورد توذوقم

قدیمیا خیلی قشنگترن 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706