2733
2734
عنوان

من رومینای بعدیم😢

617 بازدید | 31 پست

یعنی ما دخترا نمیتونیم عاشق شیم 

من یکید دوس دارم و فقط تلفنی باهاش حرف میزنم و میدونم اگه خانوادم بفهمن من میشم رومینای بعدی ولی بازم نمیتونم ازش دل بکنم 

از بهد این اتفاق رومینا همش خودمو جاش تصور میکنم صبح بیدار شدم بابام بالا سرم ایستاده بود دو متر پریدم هوا

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
برو بابا اگه تو هم ۱۳ سالته رومینا بشه درس عبرت برات  یه چیزی یاد گرفتید ما زن ها حق عاشقی ندا ...

من ۱۸ سالمه

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
حق عاشق شدن رو همه دارن ولی تورو خدا فرارنکنیدکه آبروی چندین ساله ی پدرومادرا روببرید😔

نه فرار که عمرا

2738

پس خدا رحمتت کنه😅

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
چرا عاقل کندکاری که بازآرد پشیمانی  عشق به موقعه میادسراغت اینو ولش کن، مطمئنم جنبه سرگرمی و ه ...

نه بابا اخه الان دو ساله

ای زهرماااااار  خدانکنه محتاط باش و انرژی منفی بخودت جذب نکن  انشالله ک عاقبت بخیرمیشی

اصن زندگی زهرم شده😢

نه بابا اخه الان دو ساله

خب بگو ۳سال اگه دوست داره بیادخواستگاری 

اگه برادوستی میخوادتت خب ارزششونداره اعتمادخانوادتوخراب کنی 

اینکه میگه شرایطشوندارم هم کشکه آدم بایدعرضه داشته باشه

به آرزوهایم قول رسیدن دادم😍
2706