2733
2734

سلام دوستان  

تا یه سال پیش اینستا نداشتم ..البته داشتم هی پاکش میکردم یه ماه داشتم یه سال نداشتم ... و یه ساله کامل دارم   

دیگه تصمیم گرفتم داشته باشم و یه سری از دخترهای فامیل رو خودم فالو کردم ..دخترخاله ام  هم فالو کردم ..دخترخاله ام یه ساله تو زعفرانیه تو یه آرایشگاهی‌ کار میکنه ..بهش پیام دادم فلانی خوبی ؟ چه خبر؟ و فالوت کردم هااا😌🙂...ما با هم صمیمی بودیم و قبل اینکه بالاشهر نشین بشه همیشه خونه مامانم بود ...

بعدش گفت باشه و فالوم نکرد...بگم الان خیلی خودشو گرفته و خیلی عوض شده و فکر میکنه خبریه ...بهم برخورد و آنفالوش کردم و خیلی ناراحت شدم ..نگاه کردم هر چی فامیل مادری اش رو فالو کرده و فقط من موندم و خواهرم . 

در کل همیشه با فامیل مادری اش مشکل داشت میگفت خیلی اهل قر و فرو کلاس  هستند و خیلی خودشونو‌میگیرن و همیشه خونه ما بود  ...احساس کردم خواست کسانی رو فالو کنه که اهل کلاس هستند .. . 

من درسته خیلی قر و فر ندارم و به اندازه خودم کلاس دارم ..

به نظرتون حق دارم از رفتارش ناراحت شم؟ شما بودید ناراحت میشدید؟ 

میخوام بهش پیام بدم خوب اون موقع که نرفته بودی بالا شهر  همیشه خونه مامانم بودی  .......  

آخه خیلی بهم برخورد 

البته نگید یادش رفت که خواهرم هم بهش پیام داد که چرا خودتو گرفتی   (با خواهرم خیلی بیشتر از من صمیمی بود)  ووو فقط میخندید و میگفت نه عزیزم وو 

بحث فالو کردن نیست   ..فالو نکردن به عنوان دختر خاله که حالا به جایی رسیده توش هزار تا فحش و توهین و بی احترامی هست   

شما بودید ناراحت میشدید ؟ بهش پیام بدم و بگم آدمو ست  بگیره اما جو نگیره!!!!!؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مشابه این واسه منم پیش اومد

دخترخالم ک کلا باهم بزرگ شدیم از بعد ازدواجم رفتارش عوض شد 

وقتی اینستا نصب کردم فالوش کردم ولی اون فالو نکرد

منم انفالو کردم و تمام .انگار ک اصلا این بشر رو نمیشناسم

بنظرم لزومی نداره چیزی بگی بهش خودتو کوچیک میکنی میگه ببین چقد من براش مهم شدم ک حرصش گرفته تحویلش نگرفتم

2706