2737
2739
عنوان

تازه عروسک که دارین جهاز میخرین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 2713 بازدید | 192 پست
کم کم عزیزم ماهم چند سال طول کشید مامانم اینده نگری کرد بعضی وسایل سنگینو گرفت وگرنه یخچال اون موقع ...

اخه میدونی عزیزم مشکل پولش نیست مشکل اینه که اصلا توجه نمیکنن شاید من اتفاقی بیوفته که بخوام 1سال دیگه برم سر خونه زندگیم. اصلا توجه نمیکنن الان اولویت اخرشون شده جهاز من. فعلا دارن خونه و سیسمونی و.... میدن بعد موقع من که میرسه بگن وای همه چیز گرون شد منم دلسوز بگم عه یخچال بجای سامسونگ30تومنی یه مارک ارزون بگیریم یا این چیزا اضافیه نگیریم. 

در حالی که خواهرم چهارسال پیش 80میلیون جهیزیه از بهترین چیزا خرید و هنوزم کلی دارن بهش میرسن

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طرف ما پسر برای دختر جهزیع میگیره برای زن داداشم وسایل برقیاشو پاییز گرفتیم  کل وسایل آشپزخا ...

چه قشنگه رسمتون ما رسممون اینه که داماد 5 تیکه بزرگ ها رو میگیره بقیش با عروس اونم باید تکمیل باشه 

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡
کجا

اطراف زنجان 

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2728
مارکش من شنیدم در حد امرسان هست

خدا بکنه خواهر امرسان دوستم ۱۵ ساله داره راضیه 

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕
2738
برات سخت نیست؟چطوری میگذرونی من واقعا پوستم کنده شده با اینکه خانوادمم ساپورتم میکنن ولی خیلی سخته

نه سختم نیست ولی این یک ماهه مامانم لج کرده انگار باهام همش رو اعصابم میره دیگه امشب اشکم در اومد فکر کنم بخاطر قرنطینه دیگه اعصابم داغون شده

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
بچه ها من امروز عجیب ترین خرید قرنم رو انجام دادم یه یخچال خریدم به اسم سوزان😑از بس که همه چیزا گرو ...

خدا کنه انشالله عزیزم مارک ایرانی خوب کار کنه دیگه هیچ کس دنبال خارجی نره .منکه خودم واقعا دوست داشتم مارک ایرانی بگیرم ولی مامانم نمیزاره 

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
2706