2733
2739
عنوان

«امام موسی‌كاظم(علیه‌السلام)»:

130 بازدید | 13 پست

إنّ مَنْ دَعَا لِأَخِیهِ بِظَهْرِ الْغَیبِ نُودِی مِنَ الْعَرْشِ وَ لَکَ مِأَةُ أَلْفِ ضِعْفٍ!
هر کس برادر دینی خود را غیاباً دعا کند از عرش (خدای باعظمت) به او ندا می‌رسد: صد هزار برابر (آنچه برای برادر خود خواستی) به تو عطا گردید! (وسائل، ج ٤، ص ١١٤٨ختم دسته جمعه داریم لینکش تو امضام هست . 

ا

ختم سوره واقعه برا چی خوبه؟

هروقت خواستی کسی رو قضاوت کنی به این فکر کن که اون ادم به اندازه تو خوش شانس نبوده امکانات تورو نداشته ... امکانات شامل تمام چیز هایی میشه که توداری خانواده ،تربیت، سواد ،دوستان، تفکر و...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیز تو امضام یه لینک هست . فضیلت های رو تو این اون تاپسک نوشتم

باوشه مچکر

هروقت خواستی کسی رو قضاوت کنی به این فکر کن که اون ادم به اندازه تو خوش شانس نبوده امکانات تورو نداشته ... امکانات شامل تمام چیز هایی میشه که توداری خانواده ،تربیت، سواد ،دوستان، تفکر و...
2738
همینجا پیام میذارم التماس دعا

جهت باز شدن زبان و رفع لکنت، دعای لکنت زبان زیر را بنویسند و بر گردن او آویزند؛ انشاءاله زبانش باز شود.
ما لکم لا تنطقون اقرا باسم ربک الذی خلق خلق الانسان من علق اقراء و ربک الاکرم الذی علم بالقلم علم الانسان ما لم یعلم لا یتکلمون الا من اذن له الرحمن و قال صوابا انطلقنا الله الذی انطق کل شیء ففهمناها سلیمان.
اگر کودکی دیر به سخن آمد یا لکنت زبان داشت سوره اسرا را با مشک و زعفران نوشته و در آب انداخته و آب را به کودک بخورانید؛ انشاالله زبانش گشوده می شود.

دعای زیر را با گلاب و زعفران در همان روز نوشته و شسته و بشخص بخورانید این دعا بسیار مجرب است:
و اذ ارا شیئا ان یقول له کن فیکون فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون سبحان ربک رب العزة عما یصفون و سلام علی المرسلین و الحمد لله رب العالمین و صل الله علی محمد و آله الطاهرین آمین یا رب العالمین

ا
جهت باز شدن زبان و رفع لکنت، دعای لکنت زبان زیر را بنویسند و بر گردن او آویزند؛ انشاءاله زبانش باز ش ...

ممنونم گلم

ولی این دعاهارو دعانویسا باید بنویسن ک ساعت نحس نباشه.

بازم ممنون ک برام وقت گذاشتی التماس دعا.خداخیرت بده

ممنونم گلم ولی این دعاهارو دعانویسا باید بنویسن ک ساعت نحس نباشه. بازم ممنون ک برام وقت گذاشتی الت ...

نه .اصلا .خوت میتونی بنویسی .من کتاب دارم .دعاهاش خودم مینویسم معمولا بعد نماز صبح .همیشه هم جواب گرفتم

ا