2737
2734

خونوادش جز فامیلای درجه ۱و ۲ با کسی ارتباط ندارن خیلی محدودش کردن دانشگاشم تموم شده

باشگاه نمیزارن بره

بیرونم سالی دو سه بار اونم همش کنترلش میکنن

خیلیی ناراحته چون همه ازش کوچکترن تو فامیل ولی چن ساله عروسی کردن

من نمیدونم بهش چی بگم میاد پیشم دردو دل میکنه🙁

من به هر چی بخوام میرسم💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حالا چرا نمیزارن بره بیرون؟😐هنوزم اینجوری خانواده ها هستن مگه اسیره خب حداقل با مامانش بره بیرون

نمیدونم بخدا منم همش غصشو میخورم همش بهم میگه خوش به حالت خونوادت میزارن مسافرتم حتی بری دلم کباب میشه

من به هر چی بخوام میرسم💚

چه دوست خوبی:( اونوخ من یکی از دوستام تازه ازدولج کرده همش داشتم گریه میکردم که این ازدواج کنه دیگ همه عشقش میشه شوهرش منم ک حسود:(

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
2738
من دوست خوبم؟😊

اره عزیزم همینکه ب فکر دوستتی حیلی خوبه

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
موسیقی هم نمیزارن بره مامانش گفت چه معنی داره دختر کلاس موسیقی بره

کلاس خیاطی حداقل بره

تو مجازی چی؟؟؟

یا خودت کسیو معرفی کن بهش

بابا بدبخ پوسید ک تو خونه   

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
2706