2733
2739
عنوان

بنظرتون جاریم و خواهر شوهرم دست ب یکی کردن ؟🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد از این استوری بازی و تیکه بدم میاد کلا میوتشون کن نبینی استوریارو  بیکاری

تازه دیشبم باز جاریم استوری گذاشته بود با هرکس مثل خودش در صورتی ک من هیچ بدی نکردم به کسی زیرشم نوشته بود مخاطب دار 😐😐😐😐😐 

❄❄❄❄❄
2728
والا بخدا اصلا جا خوردم هم دیشب هم امشب دلمم نمیخواد پیام بدم بهشون 

من یادمه ی بار رفتم مشاوره مشکلم تقریبا شبیه مشکل شما بود با این تفاوت ک نسبت فامیلی بودن .مشاور بهم گفت هیچوقت جنگ و لجبازی راه ننداز چون اخرش پشیمونیش واسه خودته .تو با محبتت شرمنده شون کن. الان بهشون همین جمله ی اخری ک گفتی  تومتن اول تاپیکت رو بگو و لیست قیمتارو خیلی محترمانه اماااااا رسمی براش بفرست . بزار بفهمه اون بچه بازی دراورد نه تو

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2738
تقصیر خودته پیگیر استوری هاشونی بزن بیصداشون کن نیاد برات استوری هاشون

مال جاریمو دیگه ندیدم چندتا دیگه گذاشته بود ولی نگاه نکردم ولی نمیدونستم خواهرشوهرمم اینکارست🤦‍♀️وگرنه واسه اونم نگاه نمیکردم 

❄❄❄❄❄
من دارم جاری جدید پیدا می کنم نمی دونم چجوری رفتارکنم من عروس چهارم هستم واون آخر لطفا راهنمای کنید ...

سعی کن مثل خواهرت بدونی... تیکه نندازی تو کاراشون دخالت نکنی اینا کاراییه ک جاری من میکنه من دلم خیلی میگیره 

❄❄❄❄❄
2706