2726

چندوقت پیش رفته بودم خرید جاریم قیمت چندتا وسیله خواست براش بپرسم منم گفتم باشه میپرسم برات 

فرداشبش دیدم ی استوری گذاشته مغرور بودن با عقده ای بودن فرق داره (همیشه ب من میگه مغروری) خیلی جا خوردم 😕 بعد ک پیام داد مطمئن شدم منظورش با من بوده طلبکارم بود ب شدت .. ک تو منت میزاری و یچیزی ازت خواستم بپرسی خبر ندادی .. من فقط فراموش کرده بودم خبر بدم بهش کجاش منته؟هرچیم توضیح دادم ک بابا یادم رفته نفهمید 😐 

خلاصه سرتونو درد نیارم امشب دوباره دیدم خواهرشوهرم استوری گذاشته یا کاری انجام ندین یا اگه میدین منت نزارین (خواهر شوهرم و جاریم دخترعمه هستن با هم در ارتباطن ولی من زیاد کاری ندارم ) حالا موندم اینم منظورش با منه ؟😳 مگه ادم یادش بره خبر بده اسمش میشه منت؟ منت اونیه ک کارتو هی ب رخ طرف بکشی من نمیدونم چیکار کردم 😐🤦‍♀️

❄❄❄❄❄

اسکولن ولشون کن

عزیزان ماجرای اسم بزغاله این بود که اسم خودمو هرجور تایپ میکردم سایت قبول نمیکرد نهایتا اعصابم خورد شد نوشتم بزغاله زارت تایید کرد                      اسیرمون کردین به قران😂😂😂

دقیقا همین جمله اخریت رو ک اینجا گفتی ب خودشون میگفتی بعدم مبگفتی خیلی زشته ک تو استوری ب ادم تیکه میندازین 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چقد از این استوری بازی و تیکه بدم میاد

کلا میوتشون کن نبینی استوریارو 

بیکاری

دقیقا همین جمله اخریت رو ک اینجا گفتی ب خودشون میگفتی بعدم مبگفتی خیلی زشته ک تو استوری ب ادم تیکه م ...

والا بخدا اصلا جا خوردم هم دیشب هم امشب دلمم نمیخواد پیام بدم بهشون 

❄❄❄❄❄
2706