2733
2734
عنوان

موهامو رنگ کردم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4754 بازدید | 204 پست
با چند بار شستن 

پس چرا میگن رنگ پرکلاغی اصلا نمیره؟

پس چه رنگی کنم ک موهام دیگه دورنگ نشه؟

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره چ اشکالی داره هرکی داشته باشه انجام میده نداشته باشه ام انجام نمیده

خب بنظر من کسی انجام نده،این چیه که سه میلیون بگیرن،لابد سال دیگه میکنن پنج میلیون،بنظرم باید متناسب به کار پول بگیرن خو

البته اسی جان خیلی قشنگ شده ،مبارکت باشه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2738
درست میگه،بالای موهات رو مشکی کن پایینش رو آبی خیلی قشنگ میشه ،یا دکولره رو بزن بره

نه موهام خیلی بلنده نمیتونم بزنم

دورنگم بدم میاد

حتی اگ جای خوب برمم باز دورنگ میشه؟؟

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
پس چرا میگن رنگ پرکلاغی اصلا نمیره؟ پس چه رنگی کنم ک موهام دیگه دورنگ نشه؟

پر کلاغی از زمینه طبیعی نمیره دکلره فلس های موتون رو باز کرده برا همین با چند بار شستن مقداری از رنگ رو پس میده مشکی پر کلاغی پیگمنت غالبش ابیه وقتی میره رو پایه دکلره با زردی پایه سبز زشت میشه اولش معلوم نیست وقتی بشوری و یکم کمرنگ شه تو ذوق میزنه  یا دکلره هاتو روشن نگه دار با یه رنگساژ خوب که زیبایی خودشم داره یا برو سالن برات دانه مصنوعی بدن 

من از روییدن خار سر دیوار دانستم/که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینیها 
داشتم فکر میکنم چه مولی درمیارن من هیچوقت دلم نیوند واسه اینکارا مول بدم خودم میگنم😀😀پنج شش سال پی ...

پنج شش سال پیش دویست خیلی گرون گرفته ازت،حالا خوبه دوست بوده،اخه چرا کارا متناسب قیمت ندارن

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2706