2733
2739
عنوان

حالم از این آدم بهم میخوره

114 بازدید | 7 پست

بهش میگم انقدر بد دهن نباش و فحش نده میگه من همینم

پیرم کرده به خدا

بهش میگم انقدر بد نباش میگه من نمیگم خوبم 

ادم خوبیم نمیخام باشم

میگه میخام مثل زن بازا باشم برم خوش بگذرونم من آفریده شدم عشق و حال کنم

میگه اون دنیام برم جهنم مهم نیست این دنیامو بهشت میکنم

بهش میگم همه خوبیام و کارام یادت رفته

میگه من زود یادم  میره

این آدم کل زندگیمو نابود کرده بحق این اذان خدا حقش رو بذاره کف دستش بفهمه خدایی هم هست

خدا  فروش انواع لوازم آرایش خاص و گوگولی زیر قیمت با تضمین اصالت کالا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم تقصیر خودته یک کم برای خودت شخصیت قایل شو از زندگیش بیا بیرون خودت را جمع کن مردتیکه انقققدر وقیحه که چرت و پرت می گه. وکیل بگیر تمام کن 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا خودت انتقامم را با عروس دومشون بگیر خیلی ناراحتم 
عزیزم تقصیر خودته یک کم برای خودت شخصیت قایل شو از زندگیش بیا بیرون خودت را جمع کن مردتیکه انقققدر و ...

تو فکرم هست ولی پدرم پشتم نیست و خودمم پولی ندارم میخام برم سرکار ولی طول میکشه برای مستقل شدنم پول جم کنم

خدا  فروش انواع لوازم آرایش خاص و گوگولی زیر قیمت با تضمین اصالت کالا
تو فکرم هست ولی پدرم پشتم نیست و خودمم پولی ندارم میخام برم سرکار ولی طول میکشه برای مستقل شدنم پول ...

حتما برو سر کار  چرا باید تحملش کنی ! جلوش وایسا تحمل نکن حرف زشت زد یا خدای نکرده دست روت بلند کرد درجا برو پزشک قانونی . غلط اضافه کرده مردتیکه می خواد زن بازی کنه ! خوشش می آمد پدرش با مادرش چنین کاری کنه یا دامادشون با خواهرش یا بی غیرتیش فقط برای تو !!! اصلا می تونه تحمل کنه تو هم با کس دیگه ای بری ؟

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا خودت انتقامم را با عروس دومشون بگیر خیلی ناراحتم 
2738