2737
2734
عنوان

ختم صلوات برای دو شهید و حاجت روایی

167 بازدید | 23 پست

سلام خاهرای گل.شنیدم نذر صلوات برای دو شهید ابراهییم هادی و شهید سامانلو که خیلیا حاجت گرفتن   اگر کسی میخواد ب نییت حاجت روایی ۱۴۰۰۰ ختم  صلوات و هدیه برای این دوشهید  من خودم ۵ دور تسبیح  التماس دعا کسی  ختم خواست اینجا اعلام کنه .

1000تا میفرستم خیلی دعام کنیدحالم  داغون واقعا 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

منم ۴ دور تسبیح بعبارتی ۴۰۰ صلوات 

التماس دعا 

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منم ۱۰۰ تامیفرستم،التماس دعا 🙏🙏🙏🙏

دعا کنید بحق ابروی این دوشهید همه حاجت بگیرن از دعا خیر شما منم این ماه حاجتمو بگیرم

دوستای گلم برای بچه دارشدنم و همه کسایی ک بچه ندارن یه ایت الکرسی بخونید .🙏🙏🙏انشالله حاجت روا بشید بحق امام زمان

من 1000تا انشالله همگی به حق فاطمه زهرا به حق مقام وجایگاه این دوشهید بزرگوار به حاجاتتون برسیددوستای مهربونم لابه لای دعاهتون  پدر منم دعا کنید مریض کرونایی تو ای سیو هستش  ❤❤❤❤

❤❤❤❤
2706