2737
2739

دخترم ۲۴ روزشه.شبا تو خواب ناآروم بود و شیر میومد تو گلوش

دکتر گفت رفلاکسه

الان به خودم رژیم داده و گفته تا دو هفته لبنیات و حبوبات و یه سری چیزای دیگه نخورم

سوالم اینه چیا بخورم و چیا نخورم؟؟

مخصوصا وعده صبحانه که همیشه لبنیات میخوردم و شیر

الان چی جایگزین کنم؟؟

رفلاکس چقدر طول میکشه درمان شه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من چون شیر خودمو میخوره نگرانم شیرم کم شه صبحانه هم که کلا لبنیاته میمونم چی بخورم

باید مولتی ویتامین بخوری با مکمل کلسیم اینجوری شیرت مقوی ترم میشه شیر اصلا نخور تخم مرغ لبنیات کنجد ماهی نخور گوشت مرغ با گوسفند بخور میوه های حساسیت زا نخور رفلاکسو بدتر میکنن  .... من رو پسرم شربت زانتاک خوب جواب داد رفلاکسشو درمان کرد البته بد گیرمیاد

بچه منم اینجور بود از چهله شروع کرد و دکتر براش دارو نوشت اول رانیتدین خورد تا دوماه بعد گفتن رانیتیدین ندین الان امپرازول و دایمیتیکون پدی لاکت میدمش .... خودت قرص کلسیم بخور من که رزیم نگرفتم فقط حبوبات حذف کردم تا سه ماه ولی ماست دوغ پنیر خوردم شیر نخورد چون موهام شروع کرد ریختن بگم داغون میشی من کمکی شیر خشک هم میدمش فقط شبها یا برم بیرون در حد دو اونس الان چهارماه هست و دکتر گفت از پنج ماه میتونم کمکی سروع کنم براش

2738
بچه منم اینجور بود از چهله شروع کرد و دکتر براش دارو نوشت اول رانیتدین خورد تا دوماه بعد گفتن رانیتی ...

عزیزم از اول کمکی دادی؟چقد دادی و کی؟

منم خیلی دوست دارم بدم ولی میگن دیگ شیر خودم نمیخوره منم میترسم بدم

عزیزم از اول کمکی دادی؟چقد دادی و کی؟ منم خیلی دوست دارم بدم ولی میگن دیگ شیر خودم نمیخوره منم میتر ...

والا من فقط شبها میدادم تا دو ماه دو اونس بیشتر نمیدم من نه شیر منو با این روش ترک نکرده .... وقتی شیر خودت خوب دادی دیگه سینه ات شیر نداشت دوازده شب دو اونس شیرخشک بدش از چهله عادتش بده والا پستونک نمیگیره...من الان گول زن نمیگیره چون عادتش ندادم ولی شیشه میگیره....یه شیر بده به شیر خودت نزدیک باشه خیلی شیرین نباشه سینه ات ول کنه

بچه منم اینجور بود از چهله شروع کرد و دکتر براش دارو نوشت اول رانیتدین خورد تا دوماه بعد گفتن رانیتی ...

عزيزم شماماست ودوغ وپنيرخوردي كه ني ني روبدترميكنه 🤔حتي بستني وشير 

😍😊🥀اجي برام يدونه صلوات ميفرستي فرستادي بگومنم برات بفرستم😘