2737
2734

سلام خانما

از وقتی کرونا و گرونی اومده کار بابام خوابیده و نتونستن کار کنن اگه ممکن برای پیدا شدن کار واسشون صلوات بفرستین 

هرکس فرستاد لایکم کنه تا واسش آیت الکرسی بخونم

واسشون خیلی دعا کنین

ممنون از همتون

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

براش ده تا صلوات فرستادم امیدوارم مشکلشون زودتر حل شه

ممنونم عزیزم

ان شاالله خدا گره از مشکل شما هم باز کنه

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
2728
ششتا صلوات فرستادم توروخدا برام دعا کن شوهرم بیاد اشتی

منم واست ایت الکرسی میخونم که ان شاالله خیلی زود شوهرت با جعبه شیرینی بیاد اشتی

2738
آیت الکرسی  وچند صلوات خوندم

خدا گره از کارتون باز کنه و همیشه خوشحال و خوشبخت باشین

خدا گره از کارتون باز کنه و همیشه خوشحال و خوشبخت باشین

ایشاالله،ایشاالله گره از کارت پدرتون هم باز بشه به امید خدا هم شما خوشبخت بشین

دوست عزیز واسه من یه آیت الکرسی بخون امیدوارم خیرش برگرده بخودت🤲🙏😍
من 100تا به نیتشون میفرستم

خدا تمام درهای رحمتش رو به روتون باز کنه ان شاالله

ایشاالله،ایشاالله گره از کارت پدرتون هم باز بشه به امید خدا هم شما خوشبخت بشین

ان شاالله

2706