2733
2739

چن ماه پیش پدرش زنگید به پدرم، گفت فعلا یه مشکلی هست نمیشه که بیان ولی چندوقت دیگ میایم دخترتونو ندین به کسی .

الان امروز فهمیدم مشکله مادرشه که مخالفه دلیل مخالفتشم اینه که خونواده ی ما از لحاظ فرهنگ خیلی تفاوت داریم. اما هم من هم دوسپسرم تفاهم داریم امروز اومد مادرش با خواهرش صبح زود کلی بی ادبی میکردن و گفتن نمیشه بهم برخورد خیلیییی منم به رلم گفتم که نمیخامت دیگ ولی اصرار میکنه

چیکار کنم از یطرفم پدرم وقتی فهمید گفت به هیچ وجه تو رو به این پسر نمیدم 💔حالم بده 

چی کنم ؟ رلم که وومد به بابام گفت مادرم راضی میشه مهم منم که میخوامش بابامم گفت هروقت مادرت با جون و دل اوند منت دخترمو کشید اونوقت بیاین گوشیم قط کرد  

4:20

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

افرین به بابات

عزیزان ماجرای اسم بزغاله این بود که اسم خودمو هرجور تایپ میکردم سایت قبول نمیکرد نهایتا اعصابم خورد شد نوشتم بزغاله زارت تایید کرد                      اسیرمون کردین به قران😂😂😂

بیخیال رلت شو 😎

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2738

تو با این مادرشوهر میخوای یه عمر رفت و آمد داشته باشی،؟

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

از الان این برخورد باهات داره عروس اون خانواده شی دیگه احترامی بهت نمیزارن بیخیال شو حرمت ها باید سر جا خودش باشه

وقتی یادم میوفته کیا تو زندگیم برام مهم بودن ، سرم میگیرم بالا تُف میکنم تو اسمون تا برگرده تو صورتم :/

درستع تو و رلت تفاهم دارید.ولی بیشتر مهم خانوادهان.تفاوت فرهنگی خیلی مهمه.خییییلی.پدرت حق دارع

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗
2706