2733
2739
عنوان

مامانها کمککککک

99 بازدید | 15 پست

پسر دو ماهه وقتی صدایی میشنوه یا دست میزنی بیشتر اوقات دستاشو باز میکنه از خواب میپره دو ماهه هست

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

وقتی میخوابه دستاشو با پتو قنداق کن 

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی میخوابه دستاشو با پتو قنداق کن 

میگم نکنه تشنج کرده نفهمیدم

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
2728
عیبی نداره عزیزم میترسه زیاد سروصدا نکنین

نکنه علایم تشنج باشه

دختر منم اینطوریه یکم سروصداباشه عادت کرده تو سکوت بخوابه

دستاشو باز میکنه میپره

میگم نکنه تشنج کرده نفهمیدم

نه بابا تشنج چیه کلا وقتی میخوابونی دستاشو قنداق کنی با ملحفه یا پتو راحتتر میخوابه 

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
2738
هنوز اوایل بچه داریه حساسی یکم بگزره از این حساسیت درمیای

اره هر دفعه یه فکری میاد سرم

قبلا داشت البته از ۳۸ و نیم بالاتر نه

نه تشنج به این سادگیام که نیست اینا خوابشون سبکه با کوچکترین صدا میترسن منم برای اولین بار امپول دخترمو زده بودم هر دودیقه تبشو میگرفتم تا سه روز فکرمیکردم یه زره تب کنه دور از جونشون تشنج میکنن

2706