2733
2734
عنوان

سلام

83 بازدید | 11 پست

خانوما یادتونه تاپیکهای قبلیم گفته بودم شوهرم منو از خونه بیرون کرده دنبالمم نمیاد و ی پسر ده ساله از زن سابقش تو زندگیم بود بیشتر مشکلمونم دخالت خانوادش و مادر بچس

حالا بعد از سه ماه شوهرم اظهار نامه برگشت فرستاده  و الکی گفته من خونه رو ترک کردم فقط بخاطر نفقه نده حالا من چکار کنم محکوم نشم و این اقا ادم بشه چون ددیگه علایه ایم بهش ندارم

اااا سلام عزيزم. كجا بودي؟؟؟ چي شد بالاخره؟ وكيلت چي ميگه؟

هیچی عزیزم ازش سرد شدم دلم بهش نیس مث قبل 

میترسم تو دادگاا محکوم بشم اون مدرک بیاره بگه من خودم رفتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی عزیزم ازش سرد شدم دلم بهش نیس مث قبل  میترسم تو دادگاا محکوم بشم اون مدرک بیاره بگه من خو ...

اونموقع كه بيرونت كرد نرفتي پاسگاهي جايي؟ عزيزدلم رقفتار همسرت خيلي بد بود مخصوصا حرفي كه تو اين مدت زد. رفتار شمام با بچه ش مثل مادر نيست. اگه خواستي برگردي خواهش ميكنم حتما حتما برين مشاور و مشكلاتتونو حل كنين

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️
2731
اگه تو دادگاه هم بگم برنمیگردم محکوم میشم ک

فكر ميكنم آره. ولي راستش من به قوانين خيلي وارد نيستم. ميترسم اشتباه راهنماييت كنم. نظر وكيلت چيه؟

2738
میگه بگو برمیگ دم منزل و اثاث زندگی رو فراهم بکنه

اميدوارم همونجوري كه ميخواي بشه ولي اينقدر دير به دير تاپيك نزن كه از حالت باخبر شيم. خيلي ميومدم ببينم تاپيك جديد زدي يا نه ❤️

اميدوارم همونجوري كه ميخواي بشه ولي اينقدر دير به دير تاپيك نزن كه از حالت باخبر شيم. خيلي ميومدم بب ...

چشم حتما

ایشالله اگه برگشتی باشه حداقل اونم خودشو اصلاح بکنه چاره ای نیس جز زندگی

چشم حتما ایشالله اگه برگشتی باشه حداقل اونم خودشو اصلاح بکنه چاره ای نیس جز زندگی

اميدوارم 😘😘😘😘