2733
2739

بر جلو یا علی ما پشت سرتیم. 

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مگ ب خونوادت توهین کرده

خودش نه

خواهرش خیلی بی چشم و روئه

منم دیگه نمی خوام ببینمش

مادرشم که جاروبرقیمو بالاکشیده

جمعه می خوان قربونی بکشن و انتظار دارن من برم اونجا

این نیز بگذرد
2738
ماهم الان داشتیم سر این جریان دعوا میکردیم

چه جسارتا

مگه نمی دونی ما خانوما نباید نسبت به خانوادمون غیرت داشته باشیم

همه رو باید دو دستی تقدیم آقا کنیم😐

این نیز بگذرد

خواهر شوهرم به خانواده ام و خودم یک سال پیش توهین کرد الان یک ساله بهش رو ندادم حتی بهم نگاه کنه افتاده دنبال شوهرم براش موس موس میکنه تو بهش رو دادی که بعد فحش دادن هم جرات داره بهت زنگ بزنه بگه آبجی شوهرت هم که دیگه بدتر قاطع و محکم برخورد کن نباید کسی روی خط قرمز هات پا بزاره

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!
اصل قضیه اینه

فقط آروم 

اول بهش بگو اگه کسی از خانوادم  بهت توهین کنه  

و بهت چیزی بگن  من جلوشون وایمیسم 

عزیزم من تواین دنیا به تو پشت بستم 

لطفا اگه میشه به خواهرت تذکر بده  یه کمی مراعات  کنه  نحوهی حرف زدنش دلگیر میشم

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
خواهر شوهرم به خانواده ام و خودم یک سال پیش توهین کرد الان یک ساله بهش رو ندادم حتی بهم نگاه کنه افت ...

حالا دوست ندارم مسائل گذشته رو به یاد بیارم

ولی دلمم نمی خواد ببینمش

تا لب وا کنم شوهرم خونه رو رو سرش می ذاره

برام دعا کن تا امشبو بگذرونم

این نیز بگذرد
فقط آروم  اول بهش بگو اگه کسی از خانوادم  بهت توهین کنه   و بهت چیزی بگن  من ج ...

خواهرش خیلی پاچه پارهس

حریفش نمی شه که

فقط خودش منو نکشونه اونجا کافیمه

این نیز بگذرد
حالا دوست ندارم مسائل گذشته رو به یاد بیارم ولی دلمم نمی خواد ببینمش تا لب وا کنم شوهرم خونه رو رو ...

از شوهر بچه ننه متنفرم به شوهرت بگو اختیار خودت رو داری دوست داری برو کمک ننت ولی من تا زمانی که عذرخواهی نکردن نمیرم منم شخصیت دارم در ضمن بگو مادرت جارو برقی رو برداره بیاره تا آبروش رو نبردم😁 نترس از شوهرت من جلو شوهرم فک و فامیل ش رو آباد میکنم البته حق دارم خودش میدونه

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!
2706