2733
2739
عنوان

من خیلی حسودم😫

1029 بازدید | 49 پست

سلام خانما من خیلییییی حسودم چ حوری این رفتارمو تغییر بدم کلا همه دعواهای من با همسرم سر حسادتای منه . اگ ببینم به کسی بیشتر من توجه کنه حسودیم میشه و خودخوری میکنم ‌. ببینم به اجیاش اجیام رفیقاش محبت میکنه دلم میخاد سرخودمو بکنم . الان گوشیش دستم بود برا رفیقش نوشته بود خیلی دوستت دارم اون موقع تالا اعصابم ریخته بهم . دوست دارم فقط به خودم توجه کنه . تاحالا هم ی چند باری به روم اورده حسادتمو . میخام ی کاری کنم اونم حسودیش بشه راه حل بدین

مرا عهدیست با جانان💏😍

یعنی منم عروسی کنم بعدنا حسود میشم؟؟😥😥

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهرت ب رفیقش گفته دوستت دارم 

مگه مردا هم ازاین کارا میکنن باهم 

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2738

دعوای ما هم سر حیادتای شوهر منه زندگی با ادم حسود خیلی سخته

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2706