2737
2734
عنوان

خانوما آزمایش بارداری دادم.یکساعت دیگه آماده میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 51 پست
جدی میگی ؟آخه من کیست داشتم میگفتن کیست بی بی رو مثبت میکنه    

اصن کیست ربطی به بی بی چک نداره تنها چیزی که بی بی چک و مثبت میکنه مصرف داروهای هورمونی و خون تو ادرار 

اگه اینارو نداشتی صد درصد حامله ای

🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره عزیزم هاله پررنگ تو دقایق اولیه

برو بگیر دیگه. الان آمادست حتما

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  
جدی میگی ؟آخه من کیست داشتم میگفتن کیست بی بی رو مثبت میکنه    

منم عفونت داشتم خیلی زیاد بود میگفتن عفونت زیاد  بی بی رو مثبت میکنه کاذب منم خوش خیال اخه من ناخواسته باردار شدم مطمئن بودم باردار نیستم بی بی همون لحظه سریع خط انداخت و بله غافلگیر شدم.خبرشو بیا بهمون بده

2738
اصن کیست ربطی به بی بی چک نداره تنها چیزی که بی بی چک و مثبت میکنه مصرف داروهای هورمونی و خون تو ادر ...

نه اینا رو نداشتم .داروهای هورمونی که اصلا مصرف نکردم ولی خونو نمیدونم .آخه تو همین نی نی سایت میگفتن

لطفا برای سلامتی  نی نیم یه صلوات بفرست 
خب چی بود عزیزم باردار بودی ؟

بله دیگه غافلگیرانه باردار شدم چند وقت هم گریه و زاری😀

آزمایشگاه رفتم داشت خون میگرفت گفتم بی بی مثبته عفونت دارم و..گفت هورمون بارداری بوده که توی ادرار اومده خط همون لحظه انداخته.بازم من انکار میکردم که برا عفونته.تا جواب ازمایش اومد مثبت شد

ان شالله ك بارداري چ مدت طول كشيد تا باردار شديد چ داروهايي مصرف كردين؟؟ مشكلاتون چ بود

عزیزم اگر باردار باشم تقریبا 2 سال .دارو هیچی مصرف نکردم.تنبلی تخمدان داشتم

لطفا برای سلامتی  نی نیم یه صلوات بفرست 
2706