2733
2734
عنوان

چرا اینطوری بهم گفت

428 بازدید | 33 پست

سلام.من با یه پسری یه سال دوست بودم.اسمش مهدی.اولش همیشه ازمن تعریف تجمید میکرد ولی بعد یه سال مدام تحقیرم میکرد و یه بار عکس یه دختریو نشونم داد گفت من عاشق این دختر بودم و بهم خیانت کرد منم قسم خوردم انتقامشو از‌یکی بگیرم ک اونم تو بودی.بعد این قضیه کلی گریه کردم و منم عکس یه‌پسریو نشونش دادم( پسره خیلی خوشکل بود پسری بود ک من قبلا باهاش دوست بودم).بهش نشون دادم گفتم منم با این دوست بودم عاشقش بودم.و بهم خندیدو گفت بروو بابا حتما این عکسو از اینستا پیدا کردی...یعنی میخاسه بگه من در حد اون عکس نیسم؟.......خودش خیلی زشت بود وهمه میگفتن ک من خیلی سرتر هستم و همه بهم میگن تو خیلی خوشکلی...ولی این چرا این حرفو بهم زد و تحقیرم کرد..گفت حتما عکسو از اینترنت گرفتی و عمرا این باتو دوست نمیشه.اینجوری بهم گفت.بنظرتون  چرا اینجور گفت؟؟

چون یه بیشعوره

عزیزان ماجرای اسم بزغاله این بود که اسم خودمو هرجور تایپ میکردم سایت قبول نمیکرد نهایتا اعصابم خورد شد نوشتم بزغاله زارت تایید کرد                      اسیرمون کردین به قران😂😂😂
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یه سوال چرا هر چند روز یبار همین تاپیکو با همین کلمات میزنی؟

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.
2728
2740

چون بی فرهنگ و بی تربیت و عقده ای و حسوده !!!

از زندگیت پرتش کن بیرون

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

شما این حرفش رو چسبیدی؟؟؟؟؟اون اصل کاری رو ول کردی؟ میخواسته انتفام ی نفهمی رو از شما بگیره؟؟؟؟😤😠

این روابط واقعاااااااا ارزش هیچی نداره 😑کی میخوایم بفهمیم خدا میدونه

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
شما این حرفش رو چسبیدی؟؟؟؟؟اون اصل کاری رو ول کردی؟ میخواسته انتفام ی نفهمی رو از شما بگیره؟؟؟؟😤😠 ...

خب‌میخام دلیلشو بفهمم.بنظرت چرا اینجوری‌گف بهم

2706