2737
2739
عنوان

کیا بعد خواهر کوچیکشون ازدواج کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1281 بازدید | 109 پست
چطور ربط نداره دختر زودتر از پسر ازدواج میکنه داداشم از من کوجیکتره

عزیزم معمولا روی ازدواج خواهر کوچکتر حساس هستن 

وگرنه پسر اشکالی نداره 

البته همون دختر هم اشکالی نداره ها

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من اگه همچین چیزایی بهم بگن، بهشون میگم که شما باید به فکر باشین و یه آدم خوب بهم معرفی کنین 

اول اینکه تو این دوره زمونه مردم از واسطه شدن میترسن و دخالت نمیکنن 

دوما خوب پدربزرگم معرف شوهرم شد برای اینکه مثلا منم ازدواج کنم ولی چه فایده که معرفش خوب نبود

شوهرم خیلی خسیسه ازم ده سال بزرگتره با افکار قدیمی و خیلیم خانوادش اذیتم میکنن ولی بخاطر خسیسی از جف ...

چه قدر بد 😣😣خیلی ناراحت شدم.... واقعا چه اشتباهی.... ولی تعجبم اینه که خانواده ی شوهرتون با اون افکار قدیمی شون این مساله براشون مهم نبوده والا اگر مهم بود بهتر بود و شما با این آدم نامناسب ازدواج نمی کردی... قبل ازدواج خواهرتون چی؟ چه قدر خواستگار داشتین و چطور بودن؟ 

2742
چطور ربط نداره دختر زودتر از پسر ازدواج میکنه داداشم از من کوجیکتره

به نطر من تو عرف جامعه ی ما خیلی مهم نیست که برادر کوچکتر اول ازدواج کنه... بیشتر جاها روی خواهر کوچیکتر حساسن فقط... 

چه قدر بد 😣😣خیلی ناراحت شدم.... واقعا چه اشتباهی.... ولی تعجبم اینه که خانواده ی شوهرتون با اون اف ...

خانواده شوهرم اگه پسرشون خوب بود و ازش مطمین بودن به قول شما این مسیله خیلیم براشون مهم بود

قبل ازدواج خواهرم نمیگم خیلی زیاد بودن ولی خوب خواستگار داشتم و شرایطشون اگه کاملا خوب بود خوب قبول میکردم ولی شرایطشون از شوهرم بهتر بود ولی من اونموقع میخواستم ازدواج عاقلانه و خوبی داشته باشم که نشد و مجبور شدم به شوهرم قانع باشم 

واقعا همش تقصیر خانوادم بود چون خواهرم بچه بود اونا نباید به حرفش گوش میدادن و دوتامونو بدبخت میکردن

خانواده شوهرم اگه پسرشون خوب بود و ازش مطمین بودن به قول شما این مسیله خیلیم براشون مهم بود قبل ازد ...

آهان. متوجه شدم... ناراحت شدم... باهاتون موافقم

حق با شماست اشتباه خانواده تون بوده بیشتر و بعدشم خواهرتون. خودتونم تا حدودی مقصر بودین البته.... نباید به خاطر این قضیه تصمیم اشتباه می گرفتین.ولب خب اینجور مواقع درست تصمیم گرفتن سخته...ممنون از توضیحاتتونو اینکه تجربه تون رو گفتین. و به درد یکی مثل من خیلی می خوره. ببخشید که خیلی سوال پرسیدم 🙏امیدوارم زندگی تون بهتر از قبل بشه 🙏

2738

دختر کوچیک نباید پاسوز خواهر بزرگ بشه ..و خواهر بزرگتر هم نباید پاسوز کوچیکه بشه که چون کوچیکه خواستگار داره بزرگتره با هر آدمی ازدواج کنه ..من همکلاسی دانشگام ۳۸ سالش بود و چون قوومیتشون اعتقاد داشتن تا بزرگه شوهر نکرده کوچیکه حق ازدواج نداره پاسوز شده بود خواهر بزرگشم ۴۴ سالش بود

آهان. متوجه شدم... ناراحت شدم... باهاتون موافقم حق با شماست اشتباه خانواده تون بوده بیشتر و بعدشم خ ...

خواهش میکنم اتفاقا هدفم از صحبت با شما همین بود که اشتباه منو تکرار نکنین و هرچقدرم تحت فشار اطرافیان بودین تصمیم عاقلانه ای بگیرین و تا از طرف مطمین نبودین ازدواج نکنین و به قول معروف از چاله نیوفتین توی چاه

من دلم میخواد به عقب برمیگشتم و میزدم تو برجک اطرافیان و بیخیال میبودم و انقد به خودم سخت نمیگرفتم

دختر کوچیک نباید پاسوز خواهر بزرگ بشه ..و خواهر بزرگتر هم نباید پاسوز کوچیکه بشه که چون کوچیکه خواست ...

پاسوز بله ولی نه که خواهر کوچیکتر تو بچگی و از سر بی عقلی زود ازدواج کنه و باعث بشه خواهر بزرگترم موقعیتاش بد بشه

دختر کوچیکتر ۱۷ ساله بنطرت پاسوزه؟؟

پاسوز بله ولی نه که خواهر کوچیکتر تو بچگی و از سر بی عقلی زود ازدواج کنه و باعث بشه خواهر بزرگترم مو ...

نه متوجه منظورم نشدی .میگم وقتی برای دختر کوچیک موقعیت خوب پیش میاد ..بعضی خانواده ها دختر بزرگتر رو مجبور میکنن با هر آدم ناشناخته ای ازدواج کنه که در این صورت دختر بزرگ پاسوز کوچیکه میشه 

نه متوجه منظورم نشدی .میگم وقتی برای دختر کوچیک موقعیت خوب پیش میاد ..بعضی خانواده ها دختر بزرگتر رو ...

متوجه شدم منظورم اینه دختر کوچیکترم نباید همه خواستگارای خوبش رو بخاطر خواهر بزرگتر رد کنه سنشم بالا بره

ولی در مورد کسایی مثل خواهر من فقط ۱۷ سالش بود خواستگارشم معمولی رو به پایین بود نباید قبول میکرد به این خواهرای کوچیکتر نباید بگی پاسوز

2706