2737
2734
عنوان

سوال درمورد همسایه

341 بازدید | 36 پست

سلام ما ساختمون روبه روییمون یه چندماهی هست ساخته خیلی نزدیک ساختمونمونن جوری ک قشنگ ساختمونشون جلوی ماست با فاصله خیلی کم

یکی دوتا ازطبقه ها ب هیییچچچ عنوان رعایت نمیکنن پرده هارومیدن کنار کلا با لباسای باز(که به خودشون مربوطه و مخصوص داخل خونس)میگردن یا دخترشون با تاپ میاد تا فیه خالدونش معلومه با تل حرف میزنه من و همسرم اصلا سمت پنجره نمیریم ولی گاهی اوقات شایدیکی دوبارخواستم صداش کنم مجبورشدم ی لحظه پنجره رو باز کنم مجبوره ادم بعضی وقتا

شنیده بودم یه جاهایی هست اینجورمواقع زنگ بزنیم میان حل میکنن مشکلو شمااطلاعی ندارید؟؟شوهرمم جوونه خودش به حرف اومده میگه بی حیان شیشه مات کن زده

ببخشید طولانی شد

عزیزم خونه خودشونه دلشون میخاد اینجوری باشن.حتی تو کوچه هم شما این وضعو دیدی نباید اعتراضی کنی .کاری به قوانین کشور ندارم از نظر فرهنگی میگم

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واقعن جایی هست؟ همسایه بیشعور ماهم همین وضعیته میاد میشینه پشت بودم با دامن کوتاه ..... همه همسایها صدلشون در اومده 

من تا حالا ندیدم کسی که از  من بالاتره پشت سرم چیزی بگه !!!!!            گرفتید چیشد؟
2738

شما پرده ضخیم بگیرید و کنار نزنید

اشکال تو ساخت ساختمون هایی که فاصله مناسب رو رعایت نکردن

به جایی هم نمیرسید اگر شکایت کنید..چون اونا خونه خودشونه راحتن و ساختمون هم که ساخته شده تموم شده

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

در ضمن به شوهرت بگو زیاد پای پنجره نایسته دید بزنه چون اونا میتونن از نظر قانونی شکایت کنن

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
2706