2737
2734

ظاهرش استایلش و بعصی رفتاراش پسرونس . کلا بیرونم با لباس پسرونه میاد . امروز ظاهرا ی هودی ساده تنش بوده بهش گیر دادن این چرا پسرونس . از مدرسه زنگ زدن گفتن اگه جلوی بچتو نگیری امکان داره کار به پلیسو روانپزشک بکشه ‌. نمیفهمم چرا دارن اذیت میکنن ی آدم ۱۸ ساله دیگ میتونه راجع استایلش خودش تصمیم بگیره . فقط بگید چرا اینجوری گفتن و من چجوری آرومش کنم بعد گزارش بزنید لطفااا 😭😭😭

من عاشق بشرم 😊💜

مگه مدرسه ها بازه الان؟

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مگه مدرسه میره الان؟ کرونا!

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

حتما‌ حس‌ کردن‌ ترنس‌ هست

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2738

کودوم شهرید ؟ کاری ندارن ک برا هودی میگن ک رو مانتو نپوشه زیپ دار بپوشه گیر بش ندن تا راحت شه ازون نظام مزخرف بیاد بیرون خودشه و خودش بعدش دگ ماهم خیلی داشتیم کاری نمیتونن بکنن اونا ک 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

تو مدرسه این تیپ زده؟؟

در کل روانپزشک بره خوبه مخصوصا اگر رفتارش هم پسرونه اس

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2706