2737
2739
بچه ها این همون اسی خالی بندس که  دیروز تاپیک زده بود خونه میخوایم بخریم دلگیره🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😒 خالی بند تویی بی ادب بی تربیت دیشب تاپیک زدم همه چی گفتم حتی بعضیا عذر خواهی کردن 😒

خدایا بزن جلو به اسمت قسم اینجای‌زندگی خیلی دلم‌گرفته یا‌خبر خیلی بدو بده یا خبر خیلی خوبرو خواهش میکنم من صبر‌ندارم 😭😭 برای  سلامتیم صلوات بفرستید مرسی❤😍
الکی داره عمه کوچیکمو خراب میکنه میگه عمت بهم گفت تو داری با اون یکی عمه چت میکنی ☹ حالم خوب نیس اما ...

نوشتی زندگیم مامانتو ادم با زندگیش اینجور حرف میزنه چقد یی اعصابی بخدا 

تهت هیچ شرایطی حق نداری با مادرت بد حرف بزنی میتونستی مودبانه ثابت کنی باعمت حرف نزدی لحن پیام هات انگار لات چاله میدونیه ببخشید تازه شوهرتم حق نداره تو روابط تو و مادرت اظهار نظر کنه 

تا خدا با من است زمانه با من است .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم کاری ب دعوات ندارم ولی هیچ وقت اجازه نده شوهرت از دعوای تو با خونوادت خبردار شه

اون که نفهم نیست ☹ همه چیو میدونه از اول مامانم اینجوری بود فرق میزاره بدم‌میاد 

خدایا بزن جلو به اسمت قسم اینجای‌زندگی خیلی دلم‌گرفته یا‌خبر خیلی بدو بده یا خبر خیلی خوبرو خواهش میکنم من صبر‌ندارم 😭😭 برای  سلامتیم صلوات بفرستید مرسی❤😍
2731
نوشتی زنداییم!!!اسم مامانتو

😒زندگیم

مادر ناتنی نیس یه موقع؟

وای من صدامو یکم ببرم بالا تا 1ماه مریض میشم از عذاب وجدان مامانمم گریه میکنه 

چجور دلتون میاد اینجوری از هم برونید همو.بخدا این دوروز دنیا ارزششو نداره

هرچیم ک بگی مادر دلش نمیاد فرق بزاره بین بچهاش حالا شاید یکیو بیشتر دوستداشته باشه ولی فرق نمیزاره بنظرم نزار شوهرت از رابطتتون سردراره تف سربالاس

من تا حالا ندیدم کسی که از  من بالاتره پشت سرم چیزی بگه !!!!!            گرفتید چیشد؟
2740
اسم مامانتو نوشتی زن داییم؟؟ 

نه عزیزم من‌شماره مامانم داشتم‌خط میزدم‌با مشکی اون ج به انگیلیسی محو شده

الکی داره عمه کوچیکمو خراب میکنه میگه عمت بهم گفت تو داری با اون یکی عمه چت میکنی ☹ حالم خوب نیس اما ...

معلومش کن زنگ بزن از عمه کوچیکت بپرس

آدم مومنی نیستم اما خدا را خیلی دوست دارم...
میخوای مامانتو بخوری انگار.😐 گارد داری باهاش. نرو منت نداره. شوهرت هم سرشو از تو گوشیت دربیاره

نه اصن کلا از اون اینجوری بود یهو گوشیمو نگاه کردم گریه کردم شوهرم قبلا یه جرم داشت منو همش‌مسخره میکرد الان زندگیم از همه ابجیام بهترن‌ حتی ابجی‌بزرگم حسودی میکنه☹

معلومش کن زنگ بزن از عمه کوچیکت بپرس

رفتم‌پیشش عمم به جونه بچش قسم‌خورد میگفت حنا دیشب میگفتن مامانت بهم ... گفت بزار تقصیر تو بندازم ... 

2706