2737
2734

براي من واقعا جالبه! همه تاپيك هايي كه مطلب مفيدي دارن بلافاصله تعطيل ميشن!!! ولي مطلب راجع به يخچال خواهر شوهر باشه با لذت تا ٣،٤ روز پربازديد ميشه؟ اينجا راجع به مسائل زنان ه؟ نميخوايد اگاه شن؟ دوس دارين هر روز واسه يه روميناي جديد سياه بپوشيم؟؟؟ دوس دارين هر روز تاپيك كتك خوردن پر بازديد شه و خانوما بگن حتما اقاتون رو ناراحت كردي كه كتك خوردي؟؟؟ دوس دارين بگن حق مرد كه گواهي بكارت بخواد؟؟؟ دوس دارين خانوما با همين افكار بمونن و اگه روزي خداي نكرده پا كج گذاشتن سرشون از تن جدا شه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب خودم اومدم دیدم با لحن نون خ دارم سوالا رو میخونم  

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2728

این نی نی سایت مارو خفه کرده , در مورد آب و هوا هم اظهار نظر کنیم ولی یه کلمه سیاسی لای کلماتمون باشه لغو کاربری میکنه :|

من الان مدیریت گرامی رو تگ میکنم به انتقادات و آزادی بیان بیشتر رسیدگی کنن

@ابوبکر_بغدادی

همه چی مون به همه چیمون پیاد دیگهههه

از سر بگییییر تا تههههه

🔫🐴🐴🐴😒😒😒😒😒

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2738

بیگ لایک ولی خوب یک دست صدا نداره منم دختر دارم آدمیزاده از خانواده هایی که پسر هر غلطی می کنه میگن پسره ولی دختر حق عاشق شدن نداره متنفرم من اگه پسر داشته باشم کاری که برای دخترم بد باشه واسه اونم بده فرقی نمی کنه 

بیگ لایک ولی خوب یک دست صدا نداره منم دختر دارم آدمیزاده از خانواده هایی که پسر هر غلطی می کنه میگن ...

شما مادر بي نظير و حمايت گري هستي قطعا. اينو تو تربيت دخترت ثابت ميكني.

2706